Mistrzostwa Świata World of Tanks w ten piątek i sobotę w Warszawie!


Już w najbliższy piątek i sobotę na warszawskim Torwarze odbędzie się duże wydarzenie eSportowe. Mistrzostwa Świata w World of Tanks – The Grand Finals 2016 to 12 najlepszych eSprotowych drużyn z całego globu, które przyjadą rywalizować na żywo przed publicznością o tytuł mistrzowski i wysokie nagrody pieniężne. W puli mistrzostw jest ponad 1 200 000 złotych! (300 000 USD)

Wargaming.net-LeagueDla publiczności wstęp wolny. W piątek wejście od godziny 10.00, a pierwsze mecze ruszą o 12.00. Jest to dzień fazy grupowej, rozgrywki potrwają do wieczora. W sobotę zapraszamy również od 10.00 z fazą pucharową startującą od 12.00 i finałem zaplanowanym na godzinę 20.00. Tego dnia poznamy nowych mistrzów świata w World of Tanks! Dokładny harmonogram Grand Finals 2016 dostępny jest pod adresem -> http://worldoftanks.eu/pl/news/pc-browser/esport/GF16-event-starts/

Przygotowana została moc atrakcji dla publiczności. Odwiedzających zapraszamy do strefy wirtualnej rzeczywistości, wspólnej zabawy w World of Tanks i World of Warships na kilkudziesięciu komputerach PC, do strefy Playstation 4 i konkursów z nagrodami. Przed halą Torwaru staną dwa prawdziwe czołgi T-34-85 i M4A1 Sherman oraz ciężarówka militarna MGT-20.

Wydarzenie będzie transmitowane na żywo za pośrednictwem Internetu. Adresy dostępnych transmisji w języku polski: http://www.twitch.tv/wgleu_pl oraz http://www.hitbox.tv/wgl-pl

Najbardziej zaangażowanych fanów informujemy, że ostanie sztuki biletów premium i wcześniejsze rejestracje na wydarzenie są jeszcze dostępne pod adresem  ebilet.pl.

Oficjalnymi partnerami mistrzostw świata World of Tanks The Grand Finals 2016 są firmy Intel, Razer, PayPal and SanDisc.

Te artykuły również mogą Cię zainteresować:
Znajdujące się w portalu artykuły nie zawsze prezentują opinie zgodne ze stanowiskiem całej redakcji. Zachęcamy do dyskusji nad treścią przeczytanych artykułów, by to zrobić wystarczy podać swój nick i wysłać komentarz. O naszych artykułach możesz także porozmawiać na naszym forum. Możesz także napisać własny artykuł i wysłać go na adres naszej redakcji.

1 komentarz

  1. Marengo pisze:

    Dlaczego Polacy nie wymyślili tej gry?

Zostaw własny komentarz