Natus Vincere najlepszą drużyną w World of Tanks. Wygrali warszawski finał


Natus Vincere po dramatycznym i wyrównanym meczu wygrał The Grand Finals 2016 w World of Tanks. W finale pokonali 7:6 ubiegłorocznych zwycięzców z zespołu HellRaisers, zgarniając 150 tys. dolarów nagrody.

12962527_1144224862278675_1446734961_oWielki finał zwieńczyły wielkie emocje. Dopiero 13 mecz zdecydował o zwycięstwie NaVi. Szczęśliwa dla nich okazała się mapa Urwisko i jedna ze skał, która unieruchomiła najlepszego gracza HR. W składzie zwycięzców było pięciu Rosjan i dwóch Ukraińców.

Trzecie miejsce zajął zespół Wombats on Tanks pokonując 5:3 No So Serious. Mimo, iż w The Grand Finals udział brały drużyny ze wszystkich kontynentów, to finał zdominowali zawodnicy pochodzących z Rosji, Ukrainy i Białorusi. W stawce zabrakło polskiej drużyny. Jedynym reprezentantem naszego kraju był Piotr „Ealien” Peschke z multinarodowego zespołu Kazna Kru. Jego drużyna odpadła w ćwierćfinale z późniejszymi zwycięzcami z NaVi.

The Grand Finals World of Tanks odbywają się w Polsce po razu trzeci z rzędu. Liga Wargaming.net to zawodowa organizacja eSportowa założona w 2013 roku. Rywalizacja odbywa się w popularnej grze World of Tanks, działa cały rok i pozwala graczom profesjonalnym, jak również okazjonalnym, rywalizować między sobą. W tym roku poza finałem grano do 5 zwycięstw w 7-osobowych składach.

World of Tanks to sieciowa, drużynowa gra akcji dla wielu graczy (MMO), której tematem przewodnim są starcia pojazdów pancernych. Wkrocz na pola epickich bitew pancernych okresu drugiej wojny światowej razem z innymi żądnymi chwały zawodnikami z całego świata. Arsenał to ponad 220 pojazdów pancernych pochodzących z Ameryki, Niemiec, Francji, Związku Radzieckiego, Chin i Wielkiej Brytanii – a każdy z nich został jak najwierniej odwzorowany pod względem historycznym.

Te artykuły również mogą Cię zainteresować:
Znajdujące się w portalu artykuły nie zawsze prezentują opinie zgodne ze stanowiskiem całej redakcji. Zachęcamy do dyskusji nad treścią przeczytanych artykułów, by to zrobić wystarczy podać swój nick i wysłać komentarz. O naszych artykułach możesz także porozmawiać na naszym forum. Możesz także napisać własny artykuł i wysłać go na adres naszej redakcji.

1 komentarz

  1. Maelrj pisze:

    A Polacy jak zwykle nooby... 40 mln kraj nie potrafi wystawic w finale druzyny...

Zostaw własny komentarz