„STOP, Hammer Time!” w World of Tanks na konsolach


Wargaming kontynuuje świętowanie 100 rocznicy uczestnictwa czołgu w bitwie aktualizacją 3.2 na konsolach PlayStation®4, Xbox One i Xbox 360. Daniem głównym jest wyzwanie „Hammer Strike„, w którym gracze mogą zdobyć potężny czołg ciężki Pz.VI Tiger I ”Hammer” z unikatowym malowaniem. Aktualizacja dodaje również 3 nowe mapy, ekskluzywne dla edycji konsolowej – zimowy Ruinberg, Przełęcz Skorpiona i Ardeny.

13913715_729305437212382_7256529903267586353_oGracze mają za cel uczestnictwo w pięciu zadaniach, których postęp można śledzić za pośrednictwem stosownych pasków postępu. Za ukończenie każdego z nich gracze otrzymają zróżnicowane nagrody wliczając w to doświadczenie, konta premium i tę najważniejszą, czołg Tiger I „Hammer” na własność i okolicznościowy medal.

Aktualizacja 3.2 przynosi ze sobą dwie misje typu PvE bazujące na historycznych wydarzeniach pod Kurskiem i w Tunezji. Poziom trudności tych misji rośnie w zależności od poziomu czołgu, który wybierzemy, a ukończenie ich legendarnym czołgiem Tiger I „Hammer” da unikatowe odznaczenie.

Dodatkowo, trzy wspomniane mapy, zimowy Ruinberg, Przełęcz Skorpiona i Ardeny, są nareszcie dostępne na wszystkich konsolach.

Więcej informacji o World of Tanks na konsolach -> https://console.worldoftanks.com/

Zwiastun wyzwania „Hammer Strike”

Te artykuły również mogą Cię zainteresować:
Znajdujące się w portalu artykuły nie zawsze prezentują opinie zgodne ze stanowiskiem całej redakcji. Zachęcamy do dyskusji nad treścią przeczytanych artykułów, by to zrobić wystarczy podać swój nick i wysłać komentarz. O naszych artykułach możesz także porozmawiać na naszym forum. Możesz także napisać własny artykuł i wysłać go na adres naszej redakcji.

Zostaw własny komentarz