Zostań czołgistą i zagraj pierwszym czołgiem w dziejach


Wargaming by przypomnieć 100. rocznicę użycia w bitwie czołgu przygotował dla graczy nowe tryby gry związane z brytyjskim czołgiem Mark I.

world-of-tanks-blitzWorld of Tanks

W World of Tanks w wersji na PC przygotowano wydarzenie o nazwie „Konwój”. W tym trybie gracze przenoszą się w czasie do 15 września, 1916 r., na łąki Sommy, gdzie po raz pierwszy świat ujrzał niszczycielskie maszyny bojowe w bitwie. Ten dzień był zaczątkiem nowego świata – świata czołgów.

Do 5 października gracze podzieleni na dwie drużyny będą mogli walczyć w pojazdach opancerzonych Lanchester. Zadaniem jedna z drużyn jest obrona Mark I przed konkurentami. Pojazd toczy się przez pole bitwy z punktu A do punktu B ­– czy jedna drużyna zatrzyma go na czas, czy druga doprowadzi go do zwycięstwa? Zagraj i sprawdź!

World of Tanks Blitz

Natomiast w wersji World of Tanks Blitz również przygotowano event związany z Mark I. Ten pierwszy w dziejach czołg zostanie zostanie umieszczony na kontach graczy o 4:00 we wtorek, 20 września i wycofany o 4:00 w następny wtorek, 27 września. Daty te określają także początek i koniec okresu oferty specjalnej.

Każdy, kto spełni poniższe warunki, otrzyma nagrodę:

  1. Jeśli podczas wydarzenia rozegracie przynajmniej 25 bitew czołgiem Mark I, otrzymacie 3 dni dostępu do konta premium
  2. Jeśli podczas wydarzenia rozegracie przynajmniej 10 bitew czołgiem Mark I, otrzymacie unikatowy medal za uczestnictwo

Wszystkie nagrody zostaną dostarczone w ciągu kilku dni od zakończenia oferty.

Te artykuły również mogą Cię zainteresować:
Znajdujące się w portalu artykuły nie zawsze prezentują opinie zgodne ze stanowiskiem całej redakcji. Zachęcamy do dyskusji nad treścią przeczytanych artykułów, by to zrobić wystarczy podać swój nick i wysłać komentarz. O naszych artykułach możesz także porozmawiać na naszym forum. Możesz także napisać własny artykuł i wysłać go na adres naszej redakcji.

Zostaw własny komentarz