Zaproszenie na X Zjazd Internetowego Forum Archiwalnego


Przed nami kolejny zjazd Internetowego Forum Archiwalnego (IFAR). W dniach 15-16 grudnia odbędzie się on w Warszawie, zaś miejscem obrad będzie budynek Naczelnej Dyrekcji Archiwów Państwowych.

Propozycje referatów można nadsyłać do 15 listopada na adres administratora i jednocześnie założyciela Forum- Rafała Magrysia (admin@ifar.pl). Wystąpienia, zgodnie z ideą forum, powinny dotyczyć szeroko pojętej archiwistyki cyfrowej.

IFAR powstało 12 stycznia 2004 roku. Jest największym w Polsce forum poświęconym archiwistyce. Posiada 2179 zarejestrowanych użytkowników i 17 działów tematycznych, poświęconych różnym zagadnieniom archiwalnym, np. metodyce, problematyce budowy baz danych, digitalizacji czy archiwistyce społecznej.

W imieniu organizatorów zapraszam do rejestracji na forum, i co oczywiste, do przyjazdu na Zjazd w Warszawie. Adres Forum można znaleźć tutaj.

logo

Te artykuły również mogą Cię zainteresować:
Znajdujące się w portalu artykuły nie zawsze prezentują opinie zgodne ze stanowiskiem całej redakcji. Zachęcamy do dyskusji nad treścią przeczytanych artykułów, by to zrobić wystarczy podać swój nick i wysłać komentarz. O naszych artykułach możesz także porozmawiać na naszym forum. Możesz także napisać własny artykuł i wysłać go na adres naszej redakcji.

1 komentarz

  1. Bilbo pisze:

    Bardzo profesjonalne i pomocne forum archiwistyczne. Polecam.

Zostaw własny komentarz