DO WYGRANIA: Gra Battlefield 1


W piątek 21 października Battlefield 1 będzie miał swoją światową premierę. Gra oferuje pełną przygód kampanię osadzoną w realiach I wojny światowej oraz widowiskowe bitwy sieciowe z udziałem nawet 64 graczy. Specjalnie dla Was mamy trzy klucze cyfrowe Battlefield 1, które ufundowała platforma do kupna i sprzedaży gier - Kinguin.net. Kody trafią do zwycięzców dniu premiery gry.

Zadania konkursowe

By mieć szansę na wygranie jednego z kluczy cyfrowych gry Battlefield 1 należy w terminie do 19 października 2016 r. poprawnie odpowiedzieć na pytania dotyczące I wojny światowej:

 1. Jak nazywał się rodzaj czołgu, który jako pierwszy został użyty na wojennym froncie?
 2. Gdzie rozegrała się pierwsza bitwa z udziałem czołgów dwóch różnych państw?
 3. Jak nazywał się niemiecki U-Boot, który podczas jednego ataku zatopił trzy brytyjskie krążowniki?
 4. Kto był producentem karabinu widocznego na poniższym zdjęciu?

niemasciagania

Ponadto zapisz się do naszego newslettera i potwierdź rejestrację. Oczywiście jeśli wcześniej tego nie zrobiłeś/aś. Aby wziąć udział w konkursie musisz mieć ukończone 18 lat. Szczegóły znajdziesz w ramce na dole strony.

Wyniki ogłosimy w dniu premiery Battlefield 1.

Tutaj możesz zobaczyć wszystkie aktualne trwające konkursy, które organizujemy.

Nagrody

Trzy klucze cyfrowe gry Battlefield 1 na platformę Origin ufundowane przez Kinguin.net.

O grze

tgpc2dpftpl

Zagraj w Battlefield™ 1 i bądź świadkiem narodzin wojny totalnej. Bierz udział w zaciętych starciach toczonych w wąskich uliczkach obleganego francuskiego miasta, wokół silnie bronionych górskich fortów we włoskich Alpach i na pustyniach Arabii. Poznaj zupełnie nowy rodzaj działań wojennych w pełnej przygód kampanii lub bierz udział w widowiskowych sieciowych bitwach z udziałem maksymalnie 64 graczy, dostosowując taktykę do nieustannie zmieniającego się, zniszczalnego otoczenia. Bij się jako piechur lub kieruj pojazdami lądowymi, powietrznymi oraz wodnymi – od czołgów i motocykli po dwupłatowce i ogromne okręty – uczestnicząc w najbardziej dynamicznych starciach w historii serii Battlefield.

NARODZINY WOJNY TOTALNEJ

Zobacz, jak rodziła się współczesna sztuka wojenna. Jak miejsce starego, burzonego właśnie świata, zajmował nowy. Posługując się innowacyjnym uzbrojeniem i pojazdami z okresu I wojny światowej walcz na lądzie, w powietrzu i na wodzie.

KAŻDA BITWA JEST INNA OD POPRZEDNIEJ

Dynamiczna pogoda i intuicyjna destrukcja tworzą nieustannie zmieniające się otoczenie. Zostaw po sobie ślad w świecie gry dzięki funkcji zaawansowanej destrukcji otoczenia, która sprawia, że po ostrzale artyleryjskim zostają leje, a ogień karabinów maszynowych kruszy mury.

WOJNA NA NIESPOTYKANĄ SKALĘ

Walcz na polach bitew od malowniczego włoskiego wybrzeża po spalone słońcem arabskie pustynie. W pełnej przygód kampanii znajdziesz klasyczną rozgrywkę Battlefield, a w trybie sieciowym widowiskowe starcia z udziałem maksymalnie 64 graczy.

Platforma: PC
Nośnik: cyfrowy
Klasyfikacja PEGI: 18
Gatunek: FPS, Akcja, Strzelanka

Kinguin.net jest sponsorem i gwarantem nagród w konkursie

Kinguin.net jest sponsorem i gwarantem nagród w konkursie


Nagrody są rozlosowywane wśród osób, które poprawnie wykonały zadania konkursowe. Odpowiedzi należy kierować na adres konkursy@historia.org.pl. W e-mailu należy podać poprawne odpowiedzi (do zwycięzcy nastąpi kontakt w celu ustalenia adresu do wysyłki), w jego tytule umieść nagłówek ze strony z konkursem (np. Do wygrania: „Piastowie”, S. Koper). Rozstrzygnięcie konkursu nastąpi w ciągu siedmiu od jego zakończenia. Przed wzięciem udziału w konkursie zapoznaj się z regulaminem. O nowych konkursach na bieżąco informujemy na naszym profilu na Facebooku. Wszystkie aktualne konkursy znajdziesz tutaj. Powodzenia!

10 komentarzy

 1. Kamil pisze:

  Gdzie zostaną zamieszczone wyniki? 🙂

 2. Andrzej pisze:

  Dzisiaj premiera, a wyników nie ma. :C

 3. Taki wasz kolega pisze:

  Nie napalajcie się i czytajcie ze zrozumieniem 🙂
  „Rozstrzygnięcie konkursu nastąpi w ciągu siedmiu od jego zakończenia.”
  Licz 19 październik zakończenie -> nawet do 26 października rozstrzygnięcie.
  Ekipa jeszcze ma czas 🙂

 4. Taki sobie pisze:

  Taki wasz kolega. To Ty czytaj ze zrozumieniem

  „Wyniki ogłosimy w dniu premiery Battlefield 1.”

Zostaw własny komentarz