DO WYGRANIA: Armored Warfare (wersja pudełkowa)


Wersja cyfrowa Armored Warfare przyciągnęła na świecie już 7 miliony graczy. Dzięki wersji pudełkowej możesz dołączyć do tego grona zyskując bonusy o wartości aż 150 zł! Co więcej, możesz poprowadzić do boju super nowoczesny, prototypowy polski czołg PL-01! U nas do wygrania trzy egzemplarze tego wydania gry.

Zadania konkursowe

By mieć szansę na wygranie jednej z trzech pudełkowych wersji Armored Warfare należy w terminie do 10 listopada 2016 r. poprawnie odpowiedzieć na pytania dotyczące Armored Warfare:

 1. Jakie zakłady zbrojeniowe odpowiadają za prototypową konstrukcję pojazdu PL-01?
 2. Wymień przynajmniej trzy klasy pojazdów wykorzystywanych w grze (podpowiedź tutaj)?
 3. Ilu dilerów udostępnia czołgi i który z nich oferuje PL-01 (podpowiedź tutaj)?

Ponadto zapisz się do naszego newslettera i koniecznie potwierdź rejestrację klikając w przychodzącego linka. Oczywiście jeśli wcześniej tego nie zrobiłeś/aś. Szczegóły znajdziesz w ramce na dole strony.

Tutaj możesz zobaczyć wszystkie aktualnie trwające konkursy, które organizujemy.

Nagrody

Trzy wersje pudełkowe gry Armored Warfare ufundowane przez jej producenta.

O grze

armored_warfare_morelenet_800x800

Pudełkowa wersja Armored Warfare wydana w Polsce w niepowtarzalnej wersji, zawiera następujące dodatki o wartości 150 zł:

 1. Pojazd premium BWP-1m (III tier)
 2. 60 dni konta premium
 3. 1500 złota (waluta premium)
 4. 2 000 000 kredytów (waluta w grze)

Armored Warfare to zręcznościowy symulator pojazdów pancernych, angażujący gracza w potyczki prowadzone na polach bitew znajdujących się na całym świecie. W grze znajduje się olbrzymia kolekcja nowoczesnych pojazdów pancernych, takich jak czołgi podstawowe, czołgi lekkie, działa samobieżne czy transportery opancerzone. Tytuł został stworzony przez weteranów branży gier, czyli przez legendarne studio Obsidian Entertainment, znane z doskonałych i bardzo wysoko ocenianych gier.

Gra przyciąga graczy doskonałą grafiką, opartą o najnowocześniejszą technologię (Cry Engine 3), doskonałą dynamiką rozgrywki, dużymi możliwościami wyboru i personalizacji pojazdów przez graczy, oraz możliwością prowadzenia rozgrywki, zarówno w trybie PvP jak i PvE, co pozwala dostosować zabawę do poziomu umiejętności i preferencji jej uczestników – można walczyć w kooperacji z innymi graczami albo przeciw nim.

Platforma: PC
Nośnik: wersja pudełkowa
Klasyfikacja PEGI: 12
Gatunek: Strzelanka, symulacja
Minimalne wymagania sprzętowe: Intel Core 2 Duo 2.1 GHz, 2 GB RAM, karta grafiki 256 MB GeForce 8600 GTS lub lepsza, Windows XP/7
Rekomendowane wymagania sprzętowe: Intel Core i5 3.0 GHz, 4 GB RAM, karta grafiki 1 GB GeForce GTS 250 lub lepsza, Windows 7/8


Nagrody są rozlosowywane wśród osób, które poprawnie wykonały zadania konkursowe. Odpowiedzi należy kierować na adres konkursy@historia.org.pl. W e-mailu należy podać poprawne odpowiedzi (do zwycięzcy nastąpi kontakt w celu ustalenia adresu do wysyłki), w jego tytule umieść nagłówek ze strony z konkursem (np. Do wygrania: „Piastowie”, S. Koper). Rozstrzygnięcie konkursu nastąpi w ciągu siedmiu od jego zakończenia. Przed wzięciem udziału w konkursie zapoznaj się z regulaminem. O nowych konkursach na bieżąco informujemy na naszym profilu na Facebooku. Wszystkie aktualne konkursy znajdziesz tutaj. Powodzenia!

3 komentarze

 1. Czolgista pisze:

  Polecam, grafika wyborna!

 2. TankTom pisze:

  Zgadzam się 🙂
  Wprawdzie gra cierpi na niektóre choroby wieku dziecięcego ale gra się miodnie.
  A właśnie... będzie jakaś lista zwycięzców?

Zostaw własny komentarz