„Gramy dla Syrii”- zapraszamy na koncert charytatywny organizowany przez m.in. Muzeum POLIN


Cały świat obiegły wstrząsające zdjęcia z wojny w Syrii, której symbolem stało się zrujnowane Aleppo i tragedia jego mieszkańców.

Nie godząc się na bierność wobec cierpienia, Polska Akcja Humanitarna oraz Muzeum Historii Żydów Polskich POLIN organizują wyjątkowy koncert charytatywny, z którego całkowity dochód zostanie przeznaczony na pomoc ofiarom wojny w Syrii.

W wydarzeniu wezmą udział m.in.: Maleo Reggae Rockers, Milo Kurtis i Adeb Chamun, Karolina Cicha, Kasia Kowalska, Aga Zaryan, Maniucha Bikont, Robert Brylewski, Muniek Staszczyk, Wacław Zimpel oraz Marcelina i Robert Cichy.

Koncert odbędzie się 6 stycznia 2017 roku o godzinie 19:00 w Audytorium Muzeum POLIN. Bilety kosztują 50/70 zł i można je zamówić na stronie muzeum POLIN.

W dniu koncertu będzie można też wesprzeć zbiórkę, wrzucając pieniądze do specjalnie oznakowanych puszek.

Te artykuły również mogą Cię zainteresować:
Znajdujące się w portalu artykuły nie zawsze prezentują opinie zgodne ze stanowiskiem całej redakcji. Zachęcamy do dyskusji nad treścią przeczytanych artykułów, by to zrobić wystarczy podać swój nick i wysłać komentarz. O naszych artykułach możesz także porozmawiać na naszym forum. Możesz także napisać własny artykuł i wysłać go na adres naszej redakcji.

1 komentarz

  1. Rafał pisze:

    Tak jeszcze moze zydzi beda zbierac pieniadze dla palestynczykow

Zostaw własny komentarz