III Turniej Polskiej Ligi Walk Rycerskich sezonu 2016/2017 [Warszawa]


28 stycznia na warszawskich Bielanach w Centrum Rekreacyjno-Sportowym odbędzie się III Turniej Polskiej Ligi Walk Rycerskich sezonu 2016/2017. Turniej to także trzecia odsłona eliminacji do Rycerskiej Kadry Polski, która na wiosnę będzie reprezentować nasz kraj na Mistrzostwach Świata federacji HMBIA i IMCF.

Podczas turnieju widzowie zobaczą emocjonujące, pełnokontaktowe sportowe walki rycerskie drużyn z całego kraju i zaproszonych zagranicznych gości (5vs5 i 16vs16) a także pojedynki rycerskie.

Turnieje Ligowe PLWR to walki drużyn klubowych w formule 5vs5. To one będą główną treścią naszego wydarzenia. Turniej 5vs5 będzie podzielony na dwie fazy: walki w grupach oraz fazę pucharową, kiedy najlepsze drużyny turnieju zmierzą się w walce o miejsca na podium.

IV Turniej PLWR odbędzie się 11 lutego w szczecińskim Młodzieżowym Centrum Sportu i Rekreacji (ul. Narutowicza 17).

Miejsce: Kompleks Sportowy CRS Bielany, ul. Lindego 20
Data i godzina: 28 stycznia 2017, 12:30 – 18:00

* * *

Zobacz więcej ciekawych wydarzeń historycznych w naszym kalendarzu. Tam też znajdziesz informacje o tym jak zgłosić nam historyczne przedsięwzięcia, o których napiszemy lub zaproponować nam patronat medialny nad wydarzeniem.

Te artykuły również mogą Cię zainteresować:
Znajdujące się w portalu artykuły nie zawsze prezentują opinie zgodne ze stanowiskiem całej redakcji. Zachęcamy do dyskusji nad treścią przeczytanych artykułów, by to zrobić wystarczy podać swój nick i wysłać komentarz. O naszych artykułach możesz także porozmawiać na naszym forum. Możesz także napisać własny artykuł i wysłać go na adres naszej redakcji.

Zostaw własny komentarz