Ogólnopolski Turniej Miecza Sportowego w Warszawie


W najbliższą sobotę w Warszawskim Centrum Dawnych Sztuk Walki, na ulicy Kolejowej 8c, odbędzie się po raz drugi Ogólnopolski Turniej Miecza Sportowego. Do turnieju, zbliżonego formułą do sportowych walk rycerskich, mogą zgłaszać się dorośli i dzieci od czterech lat wzwyż. Turniej będzie trwać od godziny 12.00 do 19.00.

Turniej to już druga inicjatywa tego typu organizowana przez Centrum Dawnych Sztuk Walki, gdzie w szrankach będą mogli stanąć zarówno najmłodsi, jak i bardziej zaawansowani zawodnicy, posiadający już doświadczenie w pełnokontaktowych walkach rycerskich. Na uczestników czeka osiem konkurencji podzielonych na kategorie wiekowe.

Dla zawodników nie będących profesjonalistami została przygotowana broń otulinowa, która zapewni bezpieczne przeprowadzenie konkurencji. Na zakończenie turnieju, w kategorii OPEN, zmierzą się zawodnicy, którzy posiadają doświadczenie w Rycerskiej Kadrze Polski – zapowiada się więc widowiskowe zakończenie imprezy.

Wpisowe na turniej wynosi 15 zł, w turnieju może wziąć udział każdy.

Strona wydarzenia na Facebook’u:

Kliknij tutaj 

 

Te artykuły również mogą Cię zainteresować:
Znajdujące się w portalu artykuły nie zawsze prezentują opinie zgodne ze stanowiskiem całej redakcji. Zachęcamy do dyskusji nad treścią przeczytanych artykułów, by to zrobić wystarczy podać swój nick i wysłać komentarz. O naszych artykułach możesz także porozmawiać na naszym forum. Możesz także napisać własny artykuł i wysłać go na adres naszej redakcji.

Zostaw własny komentarz