Tydzień tematyczny: „Wspaniałe stulecie Imperium Osmańskiego”!


Gdzie przebywały dawniej najpiękniejsze kobiety na świecie? Oczywiście w haremie! Chcielibyście dowiedzieć się więcej na temat tego jak żyły, w jaki sposób zdobywały władzę i kim byli mężczyźni, w ramionach których sypiały? A może chcecie bliżej poznać lepiej kilku sułtanów? Zaglądajcie do nas już od 24 kwietnia podczas tygodnia tematycznego, gdy będziecie mogli poznać prawdziwe wspaniałe stulecie Sulejmana i Kösem!

Podczas kolejnego tygodnia tematycznego ze wspaniałym stuleciem Imperium Osmańskiego, który tym razem poświęcony będzie wybitnym tureckim władcom i zdecydowanie dotrzymującym im kroku małżonkom oraz sułtankom, dowiecie się wielu ciekawych rzeczy. Jak wyglądały rządy przed Sulejmanem Wspaniałym i skąd właściwie pochodziła jego ukochana Roksolana? Dlaczego ich córka, Mihrimah, wyszła za mąż za człowieka, którego nie kochała i kim były najpotężniejsze Sułtanki Matki? Tego, i jeszcze więcej, dowiecie się tylko na historia.org.pl! Jak zwykle nie zabraknie także wielu konkursów z nagrodami.

To nie serial, to prawdziwe wspaniałe stulecie 🙂

Na tydzień tematyczny zapraszamy w dniach 24 – 30 kwietnia.

Te artykuły również mogą Cię zainteresować:
Znajdujące się w portalu artykuły nie zawsze prezentują opinie zgodne ze stanowiskiem całej redakcji. Zachęcamy do dyskusji nad treścią przeczytanych artykułów, by to zrobić wystarczy podać swój nick i wysłać komentarz. O naszych artykułach możesz także porozmawiać na naszym forum. Możesz także napisać własny artykuł i wysłać go na adres naszej redakcji.

2 komentarze

  1. Serial napisał(a):

    Fajnie, że popularny serial przełożycie na język historii

  2. www napisał(a):

    No nareszcie!Mam nadzieję, że będzie więcej takich tygodni.

Zostaw własny komentarz