Zrób zdjęcie w Noc Muzeów i wygraj nagrody


W całej Polsce w ten weekend odbędzie się Noc Muzeów. Biorą w niej udział tysiące instytucji: muzeów, galerii i obiektów rządowych. Zrób zdjęcie podczas tej wyjątkowej nocy i wygraj zestaw-niespodziankę 5 książek historycznych.

Zamek Królewski na Wawelu / fot. Wojtek Duch

Zadania konkursowe

Należy w terminie do 25 maja 2017 r. na adres konkursy@historia.org.pl wysłać zdjęcie wykonane podczas Nocy Muzeów 2017, zdjęcie musi być związane z tematyką Nocy Muzeów.

Zasady

  1. W mailu należy dodać opis zdjęcia.
  2. Zdjęcie nie może być większe niż 1 mega. Dopuszczalny format to .jpg (.jpeg).
  3. Jedna osoba można wysłać maksymalnie 2 zdjęcia.
Ponadto by wziąć udział w konkursie zapisz się do naszego newslettera i koniecznie potwierdź rejestrację klikając w przychodzącego linka (rzadko, ale czasem trafia do ofert/spamu). Oczywiście jeśli wcześniej tego nie zrobiłeś/aś. Szczegóły znajdziesz w ramce na dole strony.

Oświadczenie

By wziąć udział w konkursie należy w mailu ze zdjęciami dopisać oświadczenie:

„Oświadczam, że jestem jedynym autorem zdjęć zgłoszonych do konkursu. Osoby na fotografii zgodziły się na rozpowszechnienie ich wizerunku. Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Organizatora Konkursu w celach wynikających z Konkursu. Poprzez wysłanie zdjęć nieodpłatnie przenoszę na Organizatora prawo do wykorzystania fotografii w publikacjach oraz jego stronach internetowych”.

Nagrody

I miejsce - zestaw 5 książek historycznych

II miejsce - zestaw 3 książek historycznych

III miejsce - zestaw 2 książek historycznych

Te artykuły również mogą Cię zainteresować:
Znajdujące się w portalu artykuły nie zawsze prezentują opinie zgodne ze stanowiskiem całej redakcji. Zachęcamy do dyskusji nad treścią przeczytanych artykułów, by to zrobić wystarczy podać swój nick i wysłać komentarz. O naszych artykułach możesz także porozmawiać na naszym forum. Możesz także napisać własny artykuł i wysłać go na adres naszej redakcji.

Zostaw własny komentarz