Dołącz do Total War: ARENA w ten weekend!


Creative Assembly i Wargaming Alliance ogłaszają, że nadchodzące Total War: ARENA będzie dostępne dla wszystkich zainteresowanych przez najbliższy weekend. Gracze, którzy nie mają dostępu do zamkniętej bety mogą spróbować swoich sił od 3 listopada (piątek od 15:00) do 6 listopada (poniedziałek do 7:00).

Otwarty weekend pozwala na pełen dostęp do najnowszej wersji gry Total War: ARENA pozwalając wziąć udział w epickich bitwach 10 na 10 graczy. Do wyboru są dowódcy z trzech frakcji: Rzymian, Greków i Barbarzyńców, mapy wzorowane na antycznych bitwach i zróżnicowane jednostki.

Wraz z najnowszą aktualizacją do walki dołączył Lucius Cornelius Sulla Felix, rzymski wódz, mistrz walki defensywnej i wsparcia.

„Otwarty weekend w Total War: ARENA to doskonała okazja dla nowych i obecnych graczy, aby sprawdzić najnowszą wersję gry i jej możliwości w szerokim gronie oraz dać swoje uwagi. Razem możemy uczynić grę jeszcze lepszą.” - zapraszają jej twórcy.

Jednocześnie miło jest nam poinformować, że oficjalny portal gry jest już dostępny już w języku polskim. Podobnie jak i sama gra.

Pobierz Total War: ARENA za darmo i dołącz do testów -> totalwararena.net/pl/download/

Sprzedająca się w milionach egzemplarzy seria Total War to jeden z najlepiej przyjętych cyklów gier wszech czasów obecny na rynku od 16 lat. Historyczna autentyczność i wysoka jakość gry pozwoliły stać się tej marce jedną z najbardziej udanych gier na komputerach osobistych. Wraz z głównymi grami w serii, marka Total War rozszerzyła się o gatunek free-to-play z Total War™: ARENA and Total War Battles™: KINGDOM. Każda z nich ma dedykowane zespoły twórców wspierane przez osoby odpowiedzialne za Total War: WARHAMMER i przyszłe tytuły Total War.

Te artykuły również mogą Cię zainteresować:
Znajdujące się w portalu artykuły nie zawsze prezentują opinie zgodne ze stanowiskiem całej redakcji. Zachęcamy do dyskusji nad treścią przeczytanych artykułów, by to zrobić wystarczy podać swój nick i wysłać komentarz. O naszych artykułach możesz także porozmawiać na naszym forum. Możesz także napisać własny artykuł i wysłać go na adres naszej redakcji.

Zostaw własny komentarz