Otwarty tydzień w Total War: ARENA! Poprowadź antycznych wodzów do zwycięstwa


Do 12 lutego każdy zainteresowany gracz może dołączyć do zamkniętej bety Total War: ARENA i wziąć udział w epickich starciach. Nowi gracze, którzy użyją kodu otrzymają 500 złota i 7 dni konta premium. Uwaga - kod jest ważny jedynie do 5 lutego.

Dla wszystkich graczy przygotowany został program „Nieśmiertelni.” Dzięki niemu, za udział w grze można otrzymać fantastyczne nagrody, takie jak unikatowe opcje wyglądu jednostek, dodatkowe doświadczenie, srebro i wiele innych. Szczegóły programu dostępne są pod tym adresem.

„Otwarty tydzień to idealna okazja, aby dołączyć do gry w ostatnim etapie zamkniętej bety,„ mówi Gabor Beressy, dyrektor gry Total War: ARENA w Creative Assembly. ”Cenimy opinie graczy, a program Nieśmiertelnych to świetna okazja, aby nagrodzić wszystkich za udzielane wsparcie.”

„Zawsze staramy się dołączyć więcej graczy do Total War: ARENA,„ dodaje Evgeniy Shukin, dyrektor wydawniczy Total War: ARENA w Wargaming Alliance.”Teraz nowi gracze mają szansę łatwo wejść do gry i dobrze się bawić poznając głębsze mechaniki rozgrywki od bardziej doświadczonych kolegów.”

Total War: ARENA zaprasza graczy do poprowadzenia legendarnych przywódców znanych z kart historii, takich jak Leonidas ze Sparty, Juliusz Cezar czy królowa barbarzyńców Boudica. Twórz armie, prowadź je do chwały na historycznych polach bitew. Unikatowe połączenie walki na bliski dystans, artylerii i kawalerii daje duże możliwości taktyczne.

Cały postęp w zamkniętej becie będzie zresetowany z chwilą osiągnięcia przez grę statusu otwartej bety. Jednakże, pozostawione zostaną wszystkie nagrody zdobyte w programie „Nieśmiertelni”. Więcej informacji o grze na oficjalnej stronie internetowej - totalwararena.net/pl/

O Total WarARENA

Total War: Arena to gra strategiczna gra free-to-play tworzona przez Creative Assembly i wydawana przez Wargaming Alliance. Jest częścią uznanej serii Total War, pozwala graczom poprowadzić do boju historycznych dowódców, aby wykuć ich przeznaczenie w walce. Obejmuje ponad 1000 lat antycznej historii i ogromnych walkach 10 na 10 graczy uczestniczą armie składające się setek jednostek. Więcej informacji o grze pod adresem totalwararena.net

Te artykuły również mogą Cię zainteresować:
Znajdujące się w portalu artykuły nie zawsze prezentują opinie zgodne ze stanowiskiem całej redakcji. Zachęcamy do dyskusji nad treścią przeczytanych artykułów, by to zrobić wystarczy podać swój nick i wysłać komentarz. O naszych artykułach możesz także porozmawiać na naszym forum. Możesz także napisać własny artykuł i wysłać go na adres naszej redakcji.

1 komentarz

  1. Anonim pisze:

    Ostatnio strategie są w odwrocie, więc może to będzie dobry zamiennik od WOT, LOL-a, GTA itp.

Zostaw własny komentarz