Total War: ARENA już dostępna dla każdego! Premiera otwartej bety


Wargaming Alliance, SEGA i Creative Assembly ogłaszają premierę otwartej bety Total War: ARENA. Od dziś każdy może spróbować swoich sił prowadząc legendarnych dowódców znanych z kart historii w strategicznych walkach 10 na 10 graczy.

Pole bitwy jest naładowane jednostkami.

Otwarta beta Total War: ARENA jest wreszcie dostępna za darmo dla każdego zainteresowanego gracza i dodatkowo w grze pojawia się Kartagina. Jest to czwarta frakcja w grze obok Greków, Rzymian i Barbarzyńców. Gracze mogą sprawdzić się w roli legendarnego Hannibala lub jego brata Hasdrubala. Na ich rozkazy czekają zupełnie nowe jednostki, wliczając w to potężne słonie bojowe! Gracze dobierają armie z szerokiego spektrum możliwości, do wyboru są m.in.: miecznicy, łucznicy, włócznicy, oszczepnicy, różne rodzaje jazdy konnej, artyleria lekka i ciężka (np. katapulty) czy też procarze, falangici, procarze czy ogary wojenne. Na polu bitwy liczy się taktyka, współpraca w drużynie, szybkie reagowanie na zmiany w walce oraz heroiczne natarcia. Walki toczą się na iście epicką skalę kilku tysięcy żołnierzy na ekranie.

„Jesteśmy dumni i podekscytowani mogąc zaprezentować naszą pracę graczom na całym świecie,„ mówi Evgeniy Shukin, dyrektor wydawniczy Total War: ARENA w Wargaming Alliance. ”Wraz z beta testerami stworzyliśmy grę, która jest łatwa aby zagrać i zacząć walczyć, ale również świetna dla weteranów gier strategicznych, którzy szukają wyzwania.”

„Pasja dla historii i gier online w połączeniu z latami dopracowywania gry przez twórców z pomocą graczy przyniosła otwartą betę dla szerokiej publiczności,„ mówi Gabor Beressy, dyrektor Total War: ARENA w Creative Assembly. ”Nie możemy się doczekać na reakcje graczy na tę unikatowe doświadczenie serii Total War i już pracujemy nad dodawaniem nowych frakcji i zwartości do Total War: ARENA.”

Cały postęp osiągnięty przez graczy w otwartej becie będzie zachowany przy późniejszej premierze gry. Więcej informacji o grze oraz jak ją pobrać za darmo i grać na oficjalnej stronie pod adresem https://totalwararena.net/pl/

Zwiastun:

Te artykuły również mogą Cię zainteresować:
Znajdujące się w portalu artykuły nie zawsze prezentują opinie zgodne ze stanowiskiem całej redakcji. Zachęcamy do dyskusji nad treścią przeczytanych artykułów, by to zrobić wystarczy podać swój nick i wysłać komentarz. O naszych artykułach możesz także porozmawiać na naszym forum. Możesz także napisać własny artykuł i wysłać go na adres naszej redakcji.

1 komentarz

  1. Bilbo pisze:

    Uważajcie na gry internetowe rosyjskie lub białoruskie. Za ich pomocą służby specjalne Rosji wykorzystują komputery graczy w różnych krajach do swoich niecnych działań. Amerykanie już wycofali się ze stosowania programów firmy Kaspersky, której założyciel jest byłym pracownikiem rosyjskich służb wywiadowczych.

Zostaw własny komentarz