W które góry? Czyli blog o przyrodzie i świadectwach historii w polskich górach


Blog „W które góry?” zabierze Was w podróż po najpiękniejszych miejscach polskich gór opowiadając także o wielu ciekawych historiach i świadectwach historii, które niegdyś miały w nich miejsce.

Polskie góry bowiem, to nie tylko piękne widoki, urokliwe szlaki oraz nieprzebrany skarbiec przyrody. W wielu miejscach znajdują się w nich również świadectwa doniosłych wydarzeń historycznych, zarówno tych bardzo odległych, jak i stosunkowo niedawnych. Jedne z nich są dobrze i powszechnie znane, podczas gdy inne nie przebijają się za bardzo do powszechnej świadomości mimo, iż miały równie istotny wkład w nasze historyczne dziedzictwo.

Autor bloga stara się przekazać w interesujący sposób liczne ciekawostki historyczne, dzięki którym można zupełnie inaczej spojrzeć na górskie szlaki podczas swoich wędrówek.

Permanent Travel z bloga wktoregory.pl

Te artykuły również mogą Cię zainteresować:
Znajdujące się w portalu artykuły nie zawsze prezentują opinie zgodne ze stanowiskiem całej redakcji. Zachęcamy do dyskusji nad treścią przeczytanych artykułów, by to zrobić wystarczy podać swój nick i wysłać komentarz. O naszych artykułach możesz także porozmawiać na naszym forum. Możesz także napisać własny artykuł i wysłać go na adres naszej redakcji.

1 komentarz

  1. Anonim pisze:

    Bardzo ciekwy blog, dzięki za ten opis

Zostaw własny komentarz