„Mehmed Zdobywca” już wkrótce będzie mieć swoją premierę!


Już 20 marca będzie mieć miejsce turecka premiera jednego z najbardziej wyczekiwanych seriali 2018 r. Czy Mehmeda Zdobywcę będzie można zobaczyć także w polskiej telewizji?

Twórcy serialu Mehmed Zdobywca długo trzymali widzów w niepewności. Początkowo emisja pierwszego odcinka zapowiadana była na styczeń tego roku, ale czas mijał, a w mediach nie pojawiały się żadne konkretne informacje. W końcu jednak potwierdzono datę - serial zadebiutuje w tureckiej Kanal D już 20 marca.

W serialu Mehmed Bir Cihan Fatihi lub inaczej Mehmed The Conqueror w rolę głównego bohatera wciela się największa gwiazda tureckiego kina, Kenan İmirzalıoğl. Jego zarobki mają potwierdzać ogrom produkcji - mówi się, iż aktor otrzyma aż 350 tys. zł za jeden odcinek! Tym samym serial ma szansę stać się najdroższym w historii tamtejszej telewizji, bijąc na głowę wcześniejszego rekordzistę, Wspaniałe stulecie: Kösem.

Niestety nie wiadomo na razie, czy serial zostanie wyemitowany w Polsce. Przypomnijmy, że Telewizja Polska zrezygnowała nawet z pokazania całego sezonu Wspaniałego stulecia: Kösem i to pomimo tego, iż serial ten był w naszym kraju niezwykle popularny. Niecierpliwi nie muszą jednak czekać zbyt długo - grupa pasjonatów prowadząca portal TurcjaTv.pl już zapowiedziała, iż będzie na bieżąco przygotowywać tłumaczenia kolejnych odcinków nowego serialu.

Czytaj także:

Te artykuły również mogą Cię zainteresować:
Znajdujące się w portalu artykuły nie zawsze prezentują opinie zgodne ze stanowiskiem całej redakcji. Zachęcamy do dyskusji nad treścią przeczytanych artykułów, by to zrobić wystarczy podać swój nick i wysłać komentarz. O naszych artykułach możesz także porozmawiać na naszym forum. Możesz także napisać własny artykuł i wysłać go na adres naszej redakcji.

1 komentarz

  1. Aha pisze:

    Poziom ciutkę wyżej niż Korona 😉

Zostaw własny komentarz