270 tys. czytelników i 530 tys. odsłon historia.org.pl w marcu 2018


W marcu 2018 r. portal historia.org.pl odwiedziło 271 507 unikalnych użytkowników. Ten wynik po raz kolejny pokazuje, że nasi czytelnicy doceniają rzetelne dziennikarstwo historyczne. Dziękując zachęcamy do współpracy oraz skorzystania z dostępnej w portalu powierzchni reklamowej.

Przy ponad 271 tys. użytkownikach portal zanotował także 530 tys. odsłon, mimo iż nie dzielimy naszych artykułów na podstrony, by w ten sposób zwiększyć tę statystykę. Jednocześnie portal w porównaniu z marcem 2017 r. zyskał 42% nowych czytelników i 67% odsłon. Takie wzrosty nie byłyby możliwe bez artykułów, które w atrakcyjny sposób przedstawiają historię.

W całym roku 2017 portal odwiedziło prawie 2 miliony użytkowników, którzy wygenerowali 3,5 miliona odsłon. To wynik o 30% lepszy niż w roku 2016.

Statystyki portalu historia.org.pl w roku 2017 r. / fot. Google Analytics

Jeśli Ty również chciałbyś publikować w naszym portalu zapoznaj się z tym artykułem. Natomiast jeśli chciałbyś zareklamować swój produkt czytelnikom portalu wejdź tutaj.

Historia.org.pl - to codziennie aktualizowany wiodący polski serwis o tematyce historycznej istniejący w Internecie od 2004 roku. Oferuje swoim czytelnikom bezpłatne treści związane z historią, nauką, kulturą i sztuką. To jedno z największych i najbardziej wszechstronnych źródeł wiedzy o polskiej historii.

Te artykuły również mogą Cię zainteresować:
Znajdujące się w portalu artykuły nie zawsze prezentują opinie zgodne ze stanowiskiem całej redakcji. Zachęcamy do dyskusji nad treścią przeczytanych artykułów, by to zrobić wystarczy podać swój nick i wysłać komentarz. O naszych artykułach możesz także porozmawiać na naszym forum. Możesz także napisać własny artykuł i wysłać go na adres naszej redakcji.

1 komentarz

  1. Piast pisze:

    Gratki, z dzieleniem artykulow mielibyscie pewnie z 700 tys. odslon, ale i wkurzonych czytelnikow

Zostaw własny komentarz