250 tys. czytelników i 500 tys. odsłon portalu historia.org.pl w kwietniu 2018


W kwietniu 2018 r. portal historia.org.pl odwiedziło 249 114 unikalnych użytkowników. Jest to kolejny miesiąc, w którym portal zyskał  w ujęciu rok do roku. Tym razem w porównaniu z kwietniem 2017 r. liczba unikalnych odwiedzin wzrosła o 34%, a odsłon aż o 48%. Dziękując zachęcamy do współpracy oraz skorzystania z dostępnej w portalu powierzchni reklamowej.

Przy ponad 249 tys. użytkownikach portal zanotował także 488 tys. odsłon, mimo iż nie dzielimy naszych artykułów na podstrony, by w ten sposób zwiększyć tę statystykę.

Jednocześnie portal w porównaniu z marcem 2017 r. zyskał 33% nowych czytelników i 48% odsłon. Takie wzrosty nie byłyby możliwe bez artykułów, które w atrakcyjny sposób przedstawiają historię. Takie statystyki pokazują, że nasi czytelnicy doceniają rzetelne dziennikarstwo historyczne. Dziękujemy!

Statystyki historia.org.pl w kwietniu 2018 / fot. Google Analytics

Jeśli Ty również chciałbyś publikować w naszym portalu zapoznaj się z tym artykułem. Natomiast jeśli chciałbyś zareklamować swój produkt czytelnikom portalu wejdź tutaj.

Ten wynik po raz kolejny pokazuje, że nasi czytelnicy doceniają rzetelne dziennikarstwo historyczne.

Historia.org.pl - to codziennie aktualizowany wiodący polski serwis o tematyce historycznej istniejący w Internecie od 2004 roku. Oferuje swoim czytelnikom bezpłatne treści związane z historią, nauką, kulturą i sztuką. To jedno z największych i najbardziej wszechstronnych źródeł wiedzy o polskiej historii.

Te artykuły również mogą Cię zainteresować:
Znajdujące się w portalu artykuły nie zawsze prezentują opinie zgodne ze stanowiskiem całej redakcji. Zachęcamy do dyskusji nad treścią przeczytanych artykułów, by to zrobić wystarczy podać swój nick i wysłać komentarz. O naszych artykułach możesz także porozmawiać na naszym forum. Możesz także napisać własny artykuł i wysłać go na adres naszej redakcji.

1 komentarz

  1. Anonim pisze:

    Doceniamy! 🙂

Zostaw własny komentarz