Rekord pobity. 330 tys. użytkowników i 620 tys. odsłon historia.org.pl w maju 2018


W maju 2018 r. portal historia.org.pl odwiedziło 328 692 unikalnych użytkowników. Ten wynik pokazuje, że nasi czytelnicy doceniają rzetelne dziennikarstwo historyczne. Dziękując zachęcamy do współpracy oraz skorzystania z dostępnej w portalu powierzchni reklamowej.

Przy ponad 328 tys. użytkownikach zanotowaliśmy także 619 tys. odsłon, mimo iż nie dzielimy naszych artykułów na podstrony, by w ten sposób zwiększyć tę statystykę. To wynik lepszy o 7% w porównaniu z dotąd najlepszym miesięcznym wynikiem jaki osiągnął portal historia.org.pl. Sukces nie byłyby możliwy bez artykułów, które w atrakcyjny sposób przedstawiają historię.

Statystyki historia.org.pl w maju 2018 / fot. Google Analytics

Łącznie ze styczniem 2018 portal historia.org.pl zanotował już 1 265 671 użytkowników i 2 564  304 odsłon.

Dla porównania w całym roku 2017 portal odwiedziło prawie 2 miliony użytkowników, którzy wygenerowali 3,5 miliona odsłon. Był to wynik o 30% lepszy niż w roku 2016.

Jeśli Ty również chciałbyś publikować w naszym portalu zapoznaj się z tym artykułem. Natomiast jeśli chciałbyś zareklamować swój produkt czytelnikom portalu wejdź tutaj.

Historia.org.pl - to codziennie aktualizowany wiodący polski serwis o tematyce historycznej istniejący w Internecie od 2004 roku. Oferuje swoim czytelnikom bezpłatne treści związane z historią, nauką, kulturą i sztuką. To jedno z największych i najbardziej wszechstronnych źródeł wiedzy o polskiej historii.

Te artykuły również mogą Cię zainteresować:
Znajdujące się w portalu artykuły nie zawsze prezentują opinie zgodne ze stanowiskiem całej redakcji. Zachęcamy do dyskusji nad treścią przeczytanych artykułów, by to zrobić wystarczy podać swój nick i wysłać komentarz. O naszych artykułach możesz także porozmawiać na naszym forum. Możesz także napisać własny artykuł i wysłać go na adres naszej redakcji.

4 komentarze

  1. Rycerz pisze:

    Gratulacje!

  2. Bilbo pisze:

    Fajnie, tylko nie wpadnijcie w tory propagandy TVP, która na okrągło katuje swoich widzów wynikami oglądalności. W końcu przychodzi przesyt, a to niedobrze.

  3. Rafał pisze:

    Gratulacje :)!!!

Zostaw własny komentarz