World of Warships: Legends w przyszłym roku wypłynie na PlayStation 4 i Xbox On


Ahoj kapitanowie! Niedługo bitwy morskie w World of Warships przypłyną na konsole. Wargaming zapowiedział, że tytuł pod nazwą World of Warships: Legends w przyszłym roku wypłynie na PlayStation 4 i Xbox One.

Dotąd marynarze ograniczeni byli wyłącznie do gry World of Warships na pecetach i telefonach komórkowych (Blitz). Brakowało możliwości rozgrywania morskich bitew na konsolach. Teraz do World of Tanks w wersji na PS 4 i Xbox One dołączy World of Warships.

Wargaming zapowiedział także, że w lipcu rozpoczną się pierwsze testy Legends, na które możecie się zarejestrować pod tym adresem. Po bardzo udanym wejściu WoWs Blitz na komórki apetyt na tę produkcję jest bardzo duży. Ja już nie mogę się doczekać! Tym bardziej, że wydawca informuje o nowych funkcjach gry, które będą dostępne wyłącznie na PlayStation 4 i Xboksie One.

World of Warships to darmowa gra o historycznych potyczkach okrętów, w której rozgrywane są morskie bitwy z udziałem ikonicznych okrętów wojennych znanych z kart historii. Jednym z nich jest polski ORP Błyskawica. Z czterema klasami okrętów, mnóstwem ulepszeń, strategicznie zaprojektowanymi mapami, akcja nie ustaje, a każda bitwa jest wyjątkowym doświadczeniem. Niekończące się godziny strategicznej i taktycznej rozgrywki, dynamiczna akcja czeka na każdego, kto spróbuje stanąć na kapitańskim mostku.

Te artykuły również mogą Cię zainteresować:
Znajdujące się w portalu artykuły nie zawsze prezentują opinie zgodne ze stanowiskiem całej redakcji. Zachęcamy do dyskusji nad treścią przeczytanych artykułów, by to zrobić wystarczy podać swój nick i wysłać komentarz. O naszych artykułach możesz także porozmawiać na naszym forum. Możesz także napisać własny artykuł i wysłać go na adres naszej redakcji.

1 komentarz

  1. Anonim pisze:

    To moze byc hit gra „nie zepsuta” jak WOT. Czekam!

Zostaw własny komentarz