Zaadaptuj książkę, czyli konkurs na stworzenie gry planszowej


Wojewódzka i Miejska Biblioteka Publiczna w Rzeszowie zaprasza do udziału w Ogólnopolskim Konkursie Zaadaptuj książkę, polegającym na stworzeniu własnej gry planszowej dla dzieci.

WiMBP w Rzeszowie zaskakuje po raz kolejny, tym razem organizując interesujący konkurs ogólnopolski, w którym do wygrania są atrakcyjne nagrody finansowe. Warunkiem uczestnictwa w konkursie jest nadesłanie jednej gry planszowej, inspirowanej bajką lub książką dla dzieci. Gra ma być przeznaczona dla dzieci od 6. roku życia.

Termin przesyłania prac mija 2 listopada 2018 r.

Konkurs został zorganizowany w ramach zadania „Książka w roli głównej” dofinansowanego ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury.

Więcej informacji na: www.wimbp.rzeszow.pl

Te artykuły również mogą Cię zainteresować:
Znajdujące się w portalu artykuły nie zawsze prezentują opinie zgodne ze stanowiskiem całej redakcji. Zachęcamy do dyskusji nad treścią przeczytanych artykułów, by to zrobić wystarczy podać swój nick i wysłać komentarz. O naszych artykułach możesz także porozmawiać na naszym forum. Możesz także napisać własny artykuł i wysłać go na adres naszej redakcji.

Zostaw własny komentarz