Battlefield V zapowiada się epicko. Nowy zwiastun z prezentacją trybu battle royale


Najnowszy zwiastun Battlefield V to dynamiczny pokaz walki o Rotterdam. Na miasto spadają niemieckie rakiety, a na jego ulicach sieją spustoszenie Tygrysy. Trailer zapowiada wprowadzenie do gry trybu battle royale.

Tygrysem przez Rotterdam

Trailer pokazuje filmiki oraz fragmenty rozgrywki w zniszczonym bombardowaniami holenderskim Rotterdamie. Tam na kamienicę blisko wiaduktu kolejowego spada pocisk V1, który sieje ogrom zniszczenia. Na gruzach miasta toczy się walka żołnierzy piechoty wspomaganych czołgami. Jednym z pojazdów jest niemiecki Tygrys, którym gra powinna sprawić graczom wiele radości. Na filmie nie zabrakło także walk lotniczych.

Poza Rotterdamem gracze zmierzą się w walkach w norweskich fiordach, francuskiej wsi oraz północnoafrykańskich wydmach.

Epicka dynamika

W porównaniu z Battlefield 1 twórcy tej serii gier poprawili dynamikę. Dopracowano  ruchy, co widać zwłaszcza podczas wyskakiwania z okien żołnierzy i lecących odłamków. System zniszczeń wygląda bardzo imponująco i realistycznie. To była zawsze mocna strona serii Battlefield, wygląda na to, że będzie nią nadal.

Battle royale

Zwiastun kończy się niezwykle interesująco, sugerując wprowadzenie do gry systemu battle royale. Wskazuje na to kurczące się pole gry. Battle royale jest bowiem rozgrywką, w której gracze walczą, nie odradzając się, do czasu aż przy życiu zostanie tylko jeden z nich. By wymuszać tempo rozgrywki, jej obszar jest stale zmniejszany. To najpewniej ilustruje ostatni fragment trailera. Ten tryb jest znany m.in. z Fortnite oraz Call of Duty.

Bez kontrowersji

Pierwszy zwiastun wywołał dużo kontrowersji związanych z obecnością kobiet na polu walki oraz protezami rąk, które kojarzyły się z nurtem steampunk. Natomiast najnowszy trailer pomija te dyskutowane kwestie.

Zwiastun Battlefield 5

Czytaj także:

Te artykuły również mogą Cię zainteresować:
Znajdujące się w portalu artykuły nie zawsze prezentują opinie zgodne ze stanowiskiem całej redakcji. Zachęcamy do dyskusji nad treścią przeczytanych artykułów, by to zrobić wystarczy podać swój nick i wysłać komentarz. O naszych artykułach możesz także porozmawiać na naszym forum. Możesz także napisać własny artykuł i wysłać go na adres naszej redakcji.

1 komentarz

  1. Anonim pisze:

    Ja to odczytuję jako ulepszone B1, bo co można więcej? Battle royale ciekawe, ale oby zostawili operacje!

Zostaw własny komentarz