Battlefield V później na froncie. Premiera odłożona na 20 listopada


Zaplanowana na październik premiera Battlefield V została przesunięta. Gra dostępna będzie od 20 listopada. Natomiast otwarta beta gry zostanie udostępniona zgodnie z planem, 6 września.

Studio DICE poinformowało, iż potrzebuje więcej czasu na przygotowanie premierowej wersji BV. Po targach E3 i Gamescom oraz przede wszystkim testach wersji alfa twórcy gry otrzymali dużo sugestii graczy, które usprawniają grę. Pierwsze z nich będą już wprowadzone do wersji beta. Jednak to kluczowy otwarty test bety będzie wymagał większej analizy i być może wprowadzenia dodatkowych zmian.

Natomiast otwarte testy wersji beta zaczną się 6 września, a pliki instalacyjne będzie można pobierać od 3 września, od godz. 10.00.

Te artykuły również mogą Cię zainteresować:
Znajdujące się w portalu artykuły nie zawsze prezentują opinie zgodne ze stanowiskiem całej redakcji. Zachęcamy do dyskusji nad treścią przeczytanych artykułów, by to zrobić wystarczy podać swój nick i wysłać komentarz. O naszych artykułach możesz także porozmawiać na naszym forum. Możesz także napisać własny artykuł i wysłać go na adres naszej redakcji.

1 komentarz

  1. Grywus pisze:

    Tutaj bardziej chyba chodzi o pazdziernikowe premiery konkurencji...

Zostaw własny komentarz