DO WYGRANIA: „1001 fotografii, które musisz zobaczyć”!


Nakładem wydawnictwa Elipsa ukazał się wyjątkowy album 1001 fotografii, które musisz zobaczyć. Zamieszczone w nim przez Paula Lowe zdjęcia nie tylko zapierają dech w piersiach, lecz także niejednokrotnie przyczyniły się one do zmian w otaczającej nas rzeczywistości. W naszym konkursie mogą Państwo wygrać dwa egzemplarze tej niesamowitej galerii.

Zadanie konkursowe

By mieć szansę na wygranie jednego z dwóch egzemplarzy 1001 fotografii, które musisz zobaczyć, należy w terminie do 21 listopada 2018 r. odpowiedzieć prawidłowo na pytanie:

1. Kto jest autorem słynnego zdjęcia protestującego Chińczyka w Pekinie znanego jako „Tank Man”?

Odpowiedzi należy przesyłać na adres: konkursy@historia.org.pl. Wszystkie prawidłowe odpowiedzi zostaną poddane losowaniu. Dwoje szczęśliwców otrzyma w przeciągu tygodnia po zakończeniu konkursu informację o wygranej.

TUTAJ możesz zobaczyć wszystkie aktualnie trwające konkursy, które organizujemy. Natomiast wyniki opublikujemy na tej stronie.

Nagrody

Dwa egzemplarze albumu Paula Lowe 1001 fotografii, które musisz zobaczyć.


Od innowacyjnych fotografii artystycznych po zmieniające świadomość społeczną zdjęcia reportażowe. 1001 fotografii, które musisz zobaczyć to niezapomniana galeria zapierających dech w piersiach zdjęć. Na całym świecie codziennie powstają miliony ujęć, ale te obrazy wyróżniają się przyciągającym uwagę tematem, mistrzostwem technicznym i emocjami, jakie wywołują – od radości, fascynacji i zachwytu po rozdrażnienie, przerażenie i wstręt. Historie, które się za nimi kryją, pokazują, jak wszechmocna sztuka fotografii kształtuje naszą rzeczywistość.
Źródło: https://publicat.pl/elipsa/oferta/1001-fotografii-ktore-musisz-zobaczyc

 

Tytuł: 1001 fotografii, które musisz zobaczyć
Autor: Paul Lowe
Wydawnictwo: Elipsa
Liczba stron: 960
Oprawa: miękka - broszurowa
Data premiery: 2018
Cena: 119,00 zł


Nagrody są rozlosowywane wśród osób, które poprawnie wykonały zadania konkursowe. Odpowiedzi należy kierować na adres konkursy@historia.org.pl. W e-mailu należy podać poprawne odpowiedzi (do zwycięzcy nastąpi kontakt w celu ustalenia adresu do wysyłki), w jego tytule umieść nagłówek ze strony z konkursem (np. Do wygrania: „Piastowie”, S. Koper). Rozstrzygnięcie konkursu nastąpi w ciągu siedmiu od jego zakończenia. Przed wzięciem udziału w konkursie zapoznaj się z regulaminem. O nowych konkursach na bieżąco informujemy na naszym profilu na Facebooku. Wszystkie aktualne konkursy znajdziesz tutaj. Powodzenia!

Zostaw własny komentarz