DO WYGRANIA: „ Lista Mocy. 100 najbardziej wpływowych Polek i Polaków z niepełnosprawnością”


3 grudnia swoją premierę miała wyjątkowa publikacja zatytułowana Lista Mocy - wydanie specjalne z okazji 100-lecia niepodległości Polski, opisujące 100 wybitnych Polek i Polaków z niepełnosprawnością żyjących w latach 1918-2018. W naszym konkursie macie Państwo okazję wygrać aż dwa egzemplarze tej niesamowitej książki! 

Zadanie konkursowe

By mieć szansę na wygranie jednego egzemplarza Listy Mocy, należy w terminie do 15 grudnia 2018 r. odpowiedzieć prawidłowo na pytanie:

1. Którego dnia swoją premierę miała tegoroczna Lista Mocy?

Odpowiedzi należy przesyłać na adres: konkursy@historia.org.pl. Wszystkie prawidłowe odpowiedzi zostaną poddane losowaniu. Dwie osoby otrzymają w przeciągu tygodnia po zakończeniu konkursu informację o wygranej.

TUTAJ możesz zobaczyć wszystkie aktualnie trwające konkursy, które organizujemy. Natomiast wyniki opublikujemy na tej stronie.

Nagrody

Dwa egzemplarze Listy Mocy. 100 najbardziej wpływowych Polek i Polaków z niepełnosprawnością


Edycja specjalna Listy Mocy jest publikację szczególną. Nigdy bowiem i nigdzie dotąd nie spotkało się w jednym miejscu 100 wybitnych postaci z niepełnosprawnością, które przeszły do historii Polski i świata dzięki niekwestionowanym talentom, osiągnięciom, twórczości i wiekopomnym dziełom dla dobra wspólnego. Walczyli w I i II wojnie światowej, w Legionach, Powstaniu Warszawskim, w powojennej opozycji. Byli więzieni i represjonowani. Tułali się po kraju, a wielu zmuszonych zostało do emigracji. Mimo to wszędzie tam, gdzie rzucił ich los, angażowali się na rzecz społeczności lokalnej i pielęgnowania pamięci historycznej.


Nagrody są rozlosowywane wśród osób, które poprawnie wykonały zadania konkursowe. Odpowiedzi należy kierować na adres konkursy@historia.org.pl. W e-mailu należy podać poprawne odpowiedzi (do zwycięzcy nastąpi kontakt w celu ustalenia adresu do wysyłki), w jego tytule umieść nagłówek ze strony z konkursem (np. Do wygrania: „Piastowie”, S. Koper). Rozstrzygnięcie konkursu nastąpi w ciągu siedmiu od jego zakończenia. Przed wzięciem udziału w konkursie zapoznaj się z regulaminem. O nowych konkursach na bieżąco informujemy na naszym profilu na Facebooku. Wszystkie aktualne konkursy znajdziesz tutaj. Powodzenia!

2 komentarze

  1. Anna pisze:

    Czy ksiązżi zostały wysłane?

  2. Anna pisze:

    Niestety, książka do tej pory do mnie nie dotarła!

Zostaw własny komentarz