Teatry Wojny w Battlefield V. Na pierwszy ogień czołgi i mapa Panzerstorm


Teatry Wojny to nowość w Battlefield V. Twórcy zapraszają graczy do zmierzenia się z wieloma zadaniami, za których wykonanie czekają nagrody w postaci broni oraz elementów ekwipunku. 

Teatry Wojny, zostały udostępnione bezpłatnie wszystkim graczom Battlefield V. Te sezonowe wydarzenia poprzez narzucone zadania zachęcają graczy do poznawania nowych map, wyzwań, trybów, broni itp. Motywem przewodnim Rozdziału I Teatrów Wojny są czołgi. Twórcy zapraszają do Opowieści Wojennej, której większość spędzimy w Tygrysie 1 oraz do gry na nowej mapie Panzerstorm, która jest wprost stworzona do pancernych walk.
Pierwszym etapem Teatrów Wojny będzie Rozdział I: Wstęp. Potrwa od 6 grudnia 2018 r. do 6 stycznia 2019 r. Kolejny rozdział Uderzenie Pioruna zadebiutuje pod koniec stycznia 2019 r. Następny rozdział Próba Ognia będzie miał premierę wiosną 2019 r., wówczas Battlefield zaprezentuje wojnę w Grecji.

Teatry Wojny w Battlefield V: Tydzień 1

Potrwa od 1 do 13 grudnia 2018 r. Za wykonanie zadań (wystarczy zrobić jedną nitkę) otrzymacie karabin VGO. Idealny do prowadzenia długotrwałego ostrzału. Dobrze sprawdza się także do rażenia wroga w ciasnych pomieszczeniach, gdzie nawet przy dużym rozrzucie przeciwnik nie umknie przed kulami.

Teatry Wojny w Battlefield V: Tydzień 2

Potrwa od 13 do 20 grudnia 2018 r. Nagrodą będzie epicki hełm - „Podpalacz szczurów”.

Teatry Wojny w Battlefield V: Tydzień 3

Potrwa od 20 do 27 grudnia 2018 r. Nagrodą będzie karabin automatyczny Selbstlader 1906.

Teatry Wojny w Battlefield V: Tydzień 4

Potrwa od 27 grudnia 2018 r. do 6 stycznia 2019 r. Nagrodą będzie karabin samopowtarzalny Ag m/42.

Te artykuły również mogą Cię zainteresować:
Znajdujące się w portalu artykuły nie zawsze prezentują opinie zgodne ze stanowiskiem całej redakcji. Zachęcamy do dyskusji nad treścią przeczytanych artykułów, by to zrobić wystarczy podać swój nick i wysłać komentarz. O naszych artykułach możesz także porozmawiać na naszym forum. Możesz także napisać własny artykuł i wysłać go na adres naszej redakcji.

3 komentarze

  1. Fan B pisze:

    Teatry Wojny to git sposób na rywalizowanie z samym sobą, do tego nagrody są serio atrakcyjne

  2. Skm24 pisze:

    Ten hełm jest naprawdę epicki, muszę go mieć!

  3. Miruna pisze:

    Później już nie będzie tak łatwo, od jutra nowe zadania

Zostaw własny komentarz