212 tys. użytkowników portalu w listopadzie 2018 r.


W listopadzie 2018 r. portal historia.org.pl odwiedziło 271 724 unikalnych użytkowników. Ten wynik po raz kolejny pokazuje, że nasi czytelnicy doceniają rzetelne dziennikarstwo historyczne. Dziękując zachęcamy do współpracy oraz skorzystania z dostępnej w portalu powierzchni reklamowej.

Przy ponad 212 tys. użytkownikach zanotowaliśmy także 336 tys. odsłon, mimo iż nie dzielimy naszych artykułów na podstrony, by w ten sposób zwiększyć tę statystykę. W porównaniu z analogicznym okresem ubiegłego roku portal zyskał 16% użytkowników i 10% odsłon.

Statystyki portalu historia.org.pl w listopadzie 2018 r.

Od stycznia 2018 portal historia.org.pl zanotował już ponad 2,1 miliona użytkowników i 4,2 miliony odsłon. Dla porównania w całym roku 2017 portal odwiedziło prawie 2 miliony użytkowników, którzy wygenerowali 3,5 miliona odsłon. Był to wynik o 30% lepszy niż w roku 2016.

Jeśli chciałbyś publikować w naszym portalu zapoznaj się z tym artykułem. Natomiast jeśli chciałbyś zareklamować swój produkt czytelnikom portalu wejdź tutaj.

Historia.org.pl - to codziennie aktualizowany wiodący polski serwis o tematyce historycznej istniejący w Internecie od 2004 roku. Oferuje swoim czytelnikom bezpłatne treści związane z historią, nauką, kulturą i sztuką. To jedno z największych i najbardziej wszechstronnych źródeł wiedzy o polskiej historii.

Te artykuły również mogą Cię zainteresować:
Znajdujące się w portalu artykuły nie zawsze prezentują opinie zgodne ze stanowiskiem całej redakcji. Zachęcamy do dyskusji nad treścią przeczytanych artykułów, by to zrobić wystarczy podać swój nick i wysłać komentarz. O naszych artykułach możesz także porozmawiać na naszym forum. Możesz także napisać własny artykuł i wysłać go na adres naszej redakcji.

Zostaw własny komentarz