World of Warships: Legends. Okręty wojenne wypływają na konsole już 16 kwietnia


Od 16 kwietnia każdy zainteresowany gracz będzie mógł wypłynąć na morza i oceany doświadczając unikatowej rozgrywki jaką dostarczy World of Warships: Legends. Na graczy czekają epickie bitwy morskie, pakiety założycielskie oraz dostęp przedpremierowy do najnowszej gry firmy Wargaming.

Test wersji beta

Od 22 do 24 marca odbędzie się finalne testowanie w ramach kolejnej, zamkniętej bety. Gracze, którzy zarejestrują się na stronie wowslegends.com mają szansę sprawdzić grę przed jej rynkową premierą i otrzymać cenne nagrody jak waluta premium, mnożniki doświadczenia i elementy personalizujące okręty.

W najnowszych testach zamkniętej bety, w stosunku do poprzedniej, pojawi się nowa nacja – Wielka Brytania, 14 nowych okrętów i przerobione efekty oświetlenia. Poprzednia edycja cieszyła się dużym zainteresowaniem i rozegrano ponad 200,000 bitew - twórcy mają nadzieję jeszcze pobić ten rekord.

World of Warships: Legends

Wczesny dostęp

W przyszłym miesiącu World of Warship: Legends trafi do wczesnego dostępu. Ten planowany jest na 16 kwietnia. Przed tym dniem, w sklepach Playstation i Microsoftu będzie można kupić specjalne pakiety założycielskie. Występować będą w trzech odmianach i zaoferują do dwóch miesięcy konta premium i cztery unikatowe, potężne okręty.

Od 16 kwietnia każdy zainteresowany gracz będzie mógł wypłynąć na morza i oceany doświadczając unikatowej rozgrywki jaką bez wątpienia dostarczy World of Warships: Legends. Gra będzie wyglądać olśniewająco dzięki wsparciu HDR już od startu wczesnego dostępu, pełne wsparcie dla 4K zaoferuje w lecie.

World of Warships: Legends

„Pracowaliśmy ciężko, aby dostarczyć bitwy okrętów na Playstation® 4 i Xbox One, które cieszą się popularnością milionów graczy na całym świecie na komputerach osobistych i urządzeniach mobilnych,„ mówi Daniil Volkov, szef rozwoju w Wargaming St. Petersburg. ”Mamy naprawdę sporo unikatowych dla konsol cech w tym projekcie i nadzieję, że nada to unikatowego sznytu World of Warships: Legends zachowując jednocześnie charakterystyczną rozgrywkę, którą gracze znają i kochają.”

World of Warships: Legends

World of Warships: Legends

World of Warships: Legends jest tworzone od podstaw na domowe konsole. Gra wykorzysta ich pełną moc i wyjątkowe cechy. Szybsza i ekscytująca walka, więcej możliwości rozwoju swojego dowódcy, przeprojektowany interfejs użytkownika, nowe i intuicyjne sterowanie oraz unikatowa zawartość dostępna wyłącznie na konsolach – tego będzie można doświadczyć wyłącznie na Playstation® 4 i Xbox One.

Te artykuły również mogą Cię zainteresować:
Znajdujące się w portalu artykuły nie zawsze prezentują opinie zgodne ze stanowiskiem całej redakcji. Zachęcamy do dyskusji nad treścią przeczytanych artykułów, by to zrobić wystarczy podać swój nick i wysłać komentarz. O naszych artykułach możesz także porozmawiać na naszym forum. Możesz także napisać własny artykuł i wysłać go na adres naszej redakcji.

1 komentarz

  1. Mietek pisze:

    Dużo lepsza gra niż WoT, mniej toksyczna i bardziej zbalansowana

Zostaw własny komentarz