XXII Międzynarodowy Turniej Rycerski o Miecz Kasztelana Zamku Ogrodzienieckiego 2019


XXII Międzynarodowy Turniej Rycerski o Miecz Kasztelana Zamku Ogrodzienieckiego odbędzie się w weekend przypadający na 3-4 sierpnia 2019 r.

Jedna z najbardziej rozpoznawalnych imprez historycznych w Polsce, odbywająca się pod patronatem Rycerskiej Kadry Polski. W programie m.in.: walki bohurtowe, turniej miecza długiego, zapasy, bieg dam oraz pokazy konne, koncerty muzyczne, wielka bitwa o most.

Program

Gdzie i kiedy?

Miejsce: ul. Koś­ciuszki 66, 42-440 Ogrodzie­niec
Data i godzina: 3-4 sierpnia 2019 r.
Szczegóły: zamek-ogrodzieniec.pl

Kalendarz i mapa wydarzeń historycznych

Zobacz więcej ciekawych wydarzeń historycznych w naszym kalendarzu, w którym zebraliśmy mnóstwo informacji o terminach tegorocznych: rekonstrukcji, turniejów, pokazów, festiwali, zlotów i innych imprez historycznych. Tam też znajduje się udostępniona mapa, na której zaznaczyliśmy lokalizacje wszystkich zebranych przez nas wydarzeń. Dzięki mapie łatwo znajdziesz ciekawe wydarzenie historyczne w Twojej okolicy.

Patronaty i promocja

Wszystkich organizatorów przedsięwzięć historycznych zapraszamy do zakładki patronat medialny. Znajdują się tam informacje o tym jak zgłosić nam historyczne imprezy, które chcielibyście by nasz portal objął swym patronatem medialnym. Niezależnie od patronatu możecie wysyłać nam informacje o imprezach, zdjęcia lub relacje z wydarzeń, które chętnie opublikujemy. O wydarzeniach możecie także powiadomić nas na dedykowanej temu grupie na Facebooku.

Te artykuły również mogą Cię zainteresować:
Znajdujące się w portalu artykuły nie zawsze prezentują opinie zgodne ze stanowiskiem całej redakcji. Zachęcamy do dyskusji nad treścią przeczytanych artykułów, by to zrobić wystarczy podać swój nick i wysłać komentarz. O naszych artykułach możesz także porozmawiać na naszym forum. Możesz także napisać własny artykuł i wysłać go na adres naszej redakcji.

1 komentarz

  1. Natalia pisze:

    Wiadomo który wiek bedzie prezentowany przez rekonstruktorów?

Zostaw własny komentarz