XXII Międzynarodowy Turniej Rycerski o Miecz Kasztelana Zamku Ogrodzienieckiego 2019


XXII Międzynarodowy Turniej Rycerski o Miecz Kasztelana Zamku Ogrodzienieckiego odbędzie się w weekend przypadający na 3-4 sierpnia 2019 r.

Turniej na Zamku Ogrodzieniec / fot. Wojtek Duch

Jedna z najbardziej rozpoznawalnych imprez historycznych w Polsce, odbywająca się pod patronatem Rycerskiej Kadry Polski. W programie m.in.: walki bohurtowe, turniej miecza długiego, zapasy, bieg dam oraz pokazy konne, koncerty muzyczne, wielka bitwa o most.

Miejsce: ul. Koś­ciuszki 66, 42-440 Ogrodzie­niec
Data i godzina: 3-4 sierpnia 2019 r.
Szczegóły: zamek-ogrodzieniec.pl

* * *

Zobacz więcej ciekawych wydarzeń historycznych w naszym kalendarzu. Tam też znajdziesz informacje o tym jak zgłosić nam historyczne przedsięwzięcia, o których napiszemy lub zaproponować nam patronat medialny nad wydarzeniem. Możesz wysłać nam także Twoją relację z wydarzenia, którą chętnie opublikujemy. Bądź na bieżąco i polub nas także na Facebooku.

Te artykuły również mogą Cię zainteresować:
Znajdujące się w portalu artykuły nie zawsze prezentują opinie zgodne ze stanowiskiem całej redakcji. Zachęcamy do dyskusji nad treścią przeczytanych artykułów, by to zrobić wystarczy podać swój nick i wysłać komentarz. O naszych artykułach możesz także porozmawiać na naszym forum. Możesz także napisać własny artykuł i wysłać go na adres naszej redakcji.

1 komentarz

  1. Natalia pisze:

    Wiadomo który wiek bedzie prezentowany przez rekonstruktorów?

Zostaw własny komentarz