Tryb Battle Royale w Battlefield V już dostępny


Długo oczekiwany tryb Battle Royale w Battlefield V jest już dostępny dla wszystkich posiadaczy gry jako darmowa aktualizacja. Burza Ognia to 64-osobowa walka o przetrwanie na ciągle zmniejszającym się polu walki.

Burza Ognia

Tryb Battle Royale w Battlefield V, widok na całą mapę

Burza Ognia umożliwia zabawę na największej mapie w historii serii Battlefield V. Mapa Halvoy to rozległy teren w norweskim krajobrazie - od ośnieżonych gór, po otwarte nabrzeża. Mapa ta jest 10 razy większa od największej dostępnej dotąd mapy w Battlefield V (pustynia Hamada). Po tym ogromnym polu bitwy można poruszać się jednym z 17 dostępnych pojazdów, wśród których znajduje się helikopter (Flettner Fl 282) oraz amfibia (Schwimmwagen). Najpotężniejsze pojazdy znajdują się bunkrach, których próba otwarcia uruchamia alarm słyszalny dla pobliskich graczy.

Battle Royale w Battlefield V

W trybie Battle Royale pole rozgrywki stale się zmniejsza płonący okręgiem

Burza Ognia to tryb Battle Royale w stylu Battlefield, zawierający charakterystyczne dla całej serii elementy: najlepszą w klasie mechanikę strzelania, oszałamiającą grafikę, możliwość użycia pojazdów i destrukcję otoczenia. Burza Ognia wprowadza największą mapę w historii serii - Halvøj, z rozległym terenem, od ośnieżonych gór po otwarte nabrzeża. Tryb obejmuje możliwość gry solo, duo lub w 4-osobowej drużynie. Po polu bitwy można poruszać się piechotą, pojazdami naziemnymi, a nawet przy użyciu helikoptera (po raz pierwszy w Battlefield V). Dostępny jest również pojazd-amfibia, a także... traktor. Mówiąc prościej - Burza Ognia to 64-osobowa walka o przetrwanie w powietrzu, na lądzie oraz morzu.

Tryb obejmuje możliwość gry solo lub w 4-osobowej drużynie. Rozgrywka w parach (duo) zostanie wprowadzona w kwietniu.

Battle royale

Battle royale jest rozgrywką, w której gracze walczą, nie odradzając się, do czasu aż przy życiu zostanie tylko jeden z nich. By wymuszać tempo rozgrywki, jej obszar jest stale zmniejszany. Ten tryb jest znany m.in. z Fortnite oraz Call of Duty.

Te artykuły również mogą Cię zainteresować:
Znajdujące się w portalu artykuły nie zawsze prezentują opinie zgodne ze stanowiskiem całej redakcji. Zachęcamy do dyskusji nad treścią przeczytanych artykułów, by to zrobić wystarczy podać swój nick i wysłać komentarz. O naszych artykułach możesz także porozmawiać na naszym forum. Możesz także napisać własny artykuł i wysłać go na adres naszej redakcji.

1 komentarz

  1. Anonim pisze:

    To tryb samotnego wilka 😉

Zostaw własny komentarz