Oblężenie Malborka - Jarmark Średniowieczny w Malborku 2019


Oblężenie Malborka wraz z Jarmarkiem Średniowiecznym w Malborku stanowią jeden z najsłynniejszych festiwali kultury średniowiecznej w Europie. Jego tegoroczna edycja wraz z inscenizacją szturmu na zamek odbędzie się w dniach 19-21 lipca 2019 r. 

Zamek w Malborku / fot. Dawid Galus, CC-BY-SA 3.0

Szczegóły podamy wkrótce.

Oprócz nocnych oblężeń warowni Muzeum Zamkowe w Malborku organizuje Jarmark, w którym swoje produkty oferują rzemieślnicy i kramarze. Jarmarku Rzemiosł Dawnych w ramach Oblężenia Malborka to jedna z największych i najstarszych plenerowych imprez historycznych w Polsce.

Miejsce: Malbork
Data i godzina: 19-21 lipca 2019 r.
Szczegóły: zamek.malbork.pl

* * *

Zobacz więcej ciekawych wydarzeń historycznych w naszym kalendarzu. Tam też znajdziesz informacje o tym jak zgłosić nam historyczne przedsięwzięcia, o których napiszemy lub zaproponować nam patronat medialny nad wydarzeniem. Możesz wysłać nam także Twoją relację z wydarzenia, którą chętnie opublikujemy. Bądź na bieżąco i polub nas także na Facebooku.

Te artykuły również mogą Cię zainteresować:
Znajdujące się w portalu artykuły nie zawsze prezentują opinie zgodne ze stanowiskiem całej redakcji. Zachęcamy do dyskusji nad treścią przeczytanych artykułów, by to zrobić wystarczy podać swój nick i wysłać komentarz. O naszych artykułach możesz także porozmawiać na naszym forum. Możesz także napisać własny artykuł i wysłać go na adres naszej redakcji.

Zostaw własny komentarz