„X Festiwal Dyplomatyczny: 30 lat dyplomacji III RP” - zaproszenie


29 maja w Auditorium Maximum Uniwersytetu Jagiellońskiego odbędzie się „X Festiwal Dyplomatyczny: 30 lat dyplomacji III RP”. Patronat medialny nad konferencją sprawuje Historia.org.pl - Polski Portal Historyczny.

Festiwal Dyplomatyczny jest ogólnopolską konferencją naukową organizowaną przez Koło Studentów Stosunków Międzynarodowych Uniwersytetu Jagiellońskiego od 2009 roku. Misją Festiwalu jest stworzenie obszaru wymiany poglądów oraz prezentacji wyników badań w tematyce stosunków międzynarodowych i dyplomacji. Temat Festiwalu, jakim jest 30 lat dyplomacji III RP, powiązany jest z przypadającą w tym roku 30 rocznicą pierwszych, częściowo wolnych wyborów, które stały się preludium do zmiany ustroju w Polsce. Uczestnicy konferencji mają za zadanie dokonać analizy i oceny dyplomacji III Rzeczypospolitej wraz ze wskazaniem jej największych sukcesów i porażek, a także wskazać najważniejsze cele i horyzonty na przyszłość.

Komitet Organizacyjny zastrzega sobie prawo do oceny przesłanych abstraktów i ich przyjęcia lub odrzucenia. Abstrakt powinien mieć nie więcej niż 1200 znaków i zostać przesłany na adres e-mailowy sekretarz@kssm.pl do dnia 20 maja 2019 r.

Udział w konferencji jest bezpłatny, organizatorzy zapewniają jednak posiłek dla prelegentów.

Te artykuły również mogą Cię zainteresować:
Znajdujące się w portalu artykuły nie zawsze prezentują opinie zgodne ze stanowiskiem całej redakcji. Zachęcamy do dyskusji nad treścią przeczytanych artykułów, by to zrobić wystarczy podać swój nick i wysłać komentarz. O naszych artykułach możesz także porozmawiać na naszym forum. Możesz także napisać własny artykuł i wysłać go na adres naszej redakcji.

Zostaw własny komentarz