Imprezy historyczne na weekend. Przegląd wydarzeń (2-4 sierpnia 2019)


Imprezy historyczne na weekend. Co tydzień w Polsce odbywają się wydarzenia związane z historią: rekonstrukcje, turnieje i festiwale. Dla Was wybraliśmy imprezy historyczne, które warto odwiedzić podczas najbliższego weekendu. Brakuje ciekawego wydarzenia? Napisz nam o nim w komentarzu. Lista będzie przez nas aktualizowana.

2-4 sierpnia

Wolin (województwo zachodniopomorskie)

XXV Festiwal Słowian i Wikingów w Wolinie 2019

Toruń (województwo kujawsko-pomorskie)

Inscenizacje Zamkowe - bitwa o Zamek Toruński 2019

3-4 sierpnia

Pruszcz Gdański (województwo pomorskie)

Drop Zone 2019 - I Spotkanie Grup Rekonstrukcyjnych Armii Brytyjskiej

Ogrodzieniec/Podzamcze (województwo śląskie)

XXII Międzynarodowy Turniej Rycerski o Miecz Kasztelana Zamku Ogrodzienieckiego 2019

Sochaczew (województwo mazowieckie)

Sochaczewski Turniej Rycerski 2019

Kalendarz i mapa wydarzeń historycznych

Zobacz więcej ciekawych wydarzeń historycznych w naszym kalendarzu, w którym zebraliśmy mnóstwo informacji o terminach tegorocznych: rekonstrukcji, turniejów, pokazów, festiwali, zlotów i innych imprez historycznych. Tam też znajduje się udostępniona mapa, na której zaznaczyliśmy lokalizacje wszystkich zebranych przez nas wydarzeń. Dzięki mapie łatwo znajdziesz ciekawe wydarzenie historyczne w Twojej okolicy.

Te artykuły również mogą Cię zainteresować:
Znajdujące się w portalu artykuły nie zawsze prezentują opinie zgodne ze stanowiskiem całej redakcji. Zachęcamy do dyskusji nad treścią przeczytanych artykułów, by to zrobić wystarczy podać swój nick i wysłać komentarz. O naszych artykułach możesz także porozmawiać na naszym forum. Możesz także napisać własny artykuł i wysłać go na adres naszej redakcji.

Zostaw własny komentarz