Targi Książki Historycznej w Warszawie 2019 - program, bilety, wystawcy, autorzy


Targi Książki Historycznej w Warszawie 2019 to największa tego typu impreza w Polsce. Przez 3 dni w Arkadach Kubickiego Zamku Królewskiego w Warszawie spotkają się autorzy i czytelnicy książek historycznych.

Targi Książki Historycznej w Warszawie 2019

XXVIII Targi Książki Historycznej w Warszawie to ponad 200 wystawców z całej Polski, ogromna oferta książek historycznych, X Salon Książki Muzealnej, VIII Salon Bibliotek, lekcje muzealne dla dzieci, konferencje i spotkania z autorami.

Targi Książki Historycznej w Warszawie 2019 - Nagroda Klio

Nagroda Klio nazywana jest potocznie polskim „Noblem dla historyków”. Jest przyznawana od 1995 r., w skład jury wchodzą wybitni polscy historycy oraz redaktorzy. Przewodniczącym jury jest prof. Tomasz Szarota. Do tej pory nagrodą I stopnia zostali uhonorowani: Robert Bielecki, prof. Jacek Banaszkiewicz, Piotr M. Majewski oraz Anna Wolff-Powęska.

Targi Książki Historycznej w Warszawie 2019 - lokalizacja

Zamek Królewski w Warszawie
Arkady Kubickiego

plac Zamkowy 4,
00-277 Warszawa

Targi Książki Historycznej w Warszawie 2019 - godziny otwarcia

28 listopada:
29 listopada:
30 listopada:
1 grudnia:

Targi Książki Historycznej w Warszawie 2019 - bilety i ceny

Wstęp jest bezpłatny.

Targi Książki Historycznej w Warszawie 2019 - program

Program XXVIII Targów Książki Historycznej w Warszawie dostępny jest tutaj.

Targi Książki Historycznej w Warszawie 2019 - wystawcy

Listę wystawców XXVIII Targów Książki Historycznej w Warszawie dostępna jest tutaj.

Targi Książki Historycznej w Warszawie 2018 - spotkania autorskie

Spis spotkań autorskich w ramach XXVIII Targów Książki Historycznej w Warszawie dostępny jest tutaj.

Natomiast tutaj przeczytasz nasz autorski wybór najciekawszych spotkań autorskich i wydarzeń podczas XXVIII Targów Książki Historycznej w Warszawie.

Kalendarz i mapa wydarzeń historycznych

Zobacz więcej ciekawych wydarzeń historycznych w naszym kalendarzu, w którym zebraliśmy mnóstwo informacji o terminach tegorocznych: rekonstrukcji, turniejów, pokazów, festiwali, zlotów i innych imprez historycznych. Tam też znajduje się udostępniona mapa, na której zaznaczyliśmy lokalizacje wszystkich zebranych przez nas wydarzeń. Dzięki mapie łatwo znajdziesz ciekawe wydarzenie historyczne w Twojej okolicy.

Patronaty i promocja

Wszystkich organizatorów przedsięwzięć historycznych zapraszamy do zakładki patronat medialny. Znajdują się tam informacje o tym jak zgłosić nam historyczne imprezy, które chcielibyście by nasz portal objął swym patronatem medialnym. Niezależnie od patronatu możecie wysyłać nam informacje o imprezach, zdjęcia lub relacje z wydarzeń, które chętnie opublikujemy. O wydarzeniach możecie także powiadomić nas na dedykowanej temu grupie na Facebooku.

Te artykuły również mogą Cię zainteresować:
Znajdujące się w portalu artykuły nie zawsze prezentują opinie zgodne ze stanowiskiem całej redakcji. Zachęcamy do dyskusji nad treścią przeczytanych artykułów, by to zrobić wystarczy podać swój nick i wysłać komentarz. O naszych artykułach możesz także porozmawiać na naszym forum. Możesz także napisać własny artykuł i wysłać go na adres naszej redakcji.

1 komentarz

  1. Jacek pisze:

    Pierwszy raz będę na targach książki historycznej.
    Moja pasja to historia. Nic dodać.

Zostaw własny komentarz