202 tys. użytkowników i 328 tys. odsłon portalu w grudniu 2019 r.


W grudniu 2019 r. portal historia.org.pl odwiedziło 202 809 unikalnych użytkowników. Ten wynik pokazuje, że nasi czytelnicy doceniają rzetelne dziennikarstwo historyczne. Dziękujemy im za zainteresowanie naszymi artykułami. Jednocześnie reklamodawców zachęcamy do współpracy oraz skorzystania z dostępnej w portalu powierzchni reklamowej.

Przy ponad 212 tys. użytkownikach zanotowaliśmy także 328 tys. odsłon, mimo iż nie dzielimy naszych artykułów na podstrony, by w ten sposób zwiększyć tę statystykę. W porównaniu z analogicznym okresem ubiegłego roku portal zyskał 7,18% użytkowników i 10,23% odsłon. Natomiast w porównaniu z rokiem 2017 portal zyskał, aż 40,37% użytkowników i 32,20% odsłon.

Statystyki portalu historia.org.pl w grudniu 2019 r.

Od stycznia 2019 portal historia.org.pl zanotował 2,1 miliona użytkowników i 3,6 miliony odsłon.

Jeśli chciałbyś publikować w naszym portalu zapoznaj się z tym artykułem. Natomiast jeśli chciałbyś zareklamować swój produkt czytelnikom portalu wejdź tutaj.

Historia.org.pl - to codziennie aktualizowany wiodący polski serwis o tematyce historycznej istniejący w Internecie od 2004 roku. Oferuje swoim czytelnikom bezpłatne treści związane z historią, nauką, kulturą i sztuką. To jedno z największych i najbardziej wszechstronnych źródeł wiedzy o polskiej historii.

Te artykuły również mogą Cię zainteresować:
Znajdujące się w portalu artykuły nie zawsze prezentują opinie zgodne ze stanowiskiem całej redakcji. Zachęcamy do dyskusji nad treścią przeczytanych artykułów, by to zrobić wystarczy podać swój nick i wysłać komentarz. O naszych artykułach możesz także porozmawiać na naszym forum. Możesz także napisać własny artykuł i wysłać go na adres naszej redakcji.

2 komentarze

  1. Irka pisze:

    Dobry wynik, gratulacje!

  2. Peall pisze:

    Jestem Polakiem mieszkającym na stałe w Hiszpanii bardzo Was cenię za ten cykl artykułów o historii Hiszpanii i proszę o więcej!

Zostaw własny komentarz