310 tys. użytkowników i 475 tys. odsłon portalu w marcu 2020 r.


W marcu 2020 r. portal historia.org.pl odwiedziło 310 389 unikalnych użytkowników. Ten wynik pokazuje, że nasi czytelnicy doceniają rzetelne dziennikarstwo historyczne. Dziękujemy im za zainteresowanie naszymi artykułami. Jednocześnie reklamodawców zachęcamy do współpracy oraz skorzystania z dostępnej w portalu powierzchni reklamowej.

Przy ponad 310 tys. użytkownikach zanotowaliśmy także 476 tys. odsłon, mimo iż nie dzielimy naszych artykułów na podstrony, by w ten sposób zwiększać tę statystykę.

W porównaniu z analogicznym okresem ubiegłego roku portal zyskał 34,88% użytkowników i 35,34% odsłon.

W 2019 r. portal historia.org.pl zanotował 2,1 miliona użytkowników i 3,6 miliony odsłon.

Jeśli chciałbyś publikować w naszym portalu zapoznaj się z tym artykułem. Natomiast jeśli chciałbyś zareklamować swój produkt czytelnikom portalu wejdź tutaj.

Historia.org.pl - to codziennie aktualizowany wiodący polski serwis o tematyce historycznej istniejący w Internecie od 2004 roku. Oferuje swoim czytelnikom bezpłatne treści związane z historią, nauką, kulturą i sztuką. To jedno z największych i najbardziej wszechstronnych źródeł wiedzy o polskiej historii.

Te artykuły również mogą Cię zainteresować:
Znajdujące się w portalu artykuły nie zawsze prezentują opinie zgodne ze stanowiskiem całej redakcji. Zachęcamy do dyskusji nad treścią przeczytanych artykułów, by to zrobić wystarczy podać swój nick i wysłać komentarz. O naszych artykułach możesz także porozmawiać na naszym forum. Możesz także napisać własny artykuł i wysłać go na adres naszej redakcji.

2 komentarze

  1. Fan B pisze:

    Gratulacje!

  2. Miklosz pisze:

    Świetny wynik, naprawdę gratulacje dla Was!

Zostaw własny komentarz