Rekord pobity. 358 tys. użytkowników i 526 tys. odsłon historia.org.pl w kwietniu 2020 r.


W kwietniu 2020 r. portal historia.org.pl odwiedziło 358 150 unikalnych użytkowników. Jest to najwyższy miesięczny wynik w historii portalu. Jednocześnie od początku roku już ponad 1 milion internautów czytało treści zamieszczone na historia.org.pl.

Przy ponad 358 tys. użytkowników, portal zanotował także 528 tys. odsłon, mimo iż artykuły nie są dzielone na podstrony, by w ten sposób zwiększyć tę statystykę. To wynik lepszy o 98% w porównaniu z kwietniem 2019 r. oraz o 8% z dotąd najlepszym miesięcznym wynikiem, jaki osiągnął portal historia.org.pl.

Od stycznia 2020 r. portal historia.org.pl zanotował już 1 015 381 unikalnych użytkowników (o 26% więcej niż w 2019 r.), którzy wygenerowali 1 648 480 odsłon. Natomiast w porównaniu z marcem 2020 r. liczba unikalnych użytkowników wzrosła o 18%.

Serdecznie dziękujemy czytelnikom. którzy w poszukiwaniu rzetelnej wiedzy historycznej wybierają treści z historia.org.pl. Jednak sukces nie byłyby możliwy bez artykułów, które w atrakcyjny i przystępny sposób przedstawiają historię. To takie artykuły są siłą napędową portalu i zachęcają Polaków do odwiedzania historia.org.pl.

Jeśli Ty również chciałbyś publikować w naszym portalu zapoznaj się z tym artykułem. Natomiast jeśli chciałbyś zareklamować swój produkt czytelnikom portalu wejdź tutaj.

Historia.org.pl - to codziennie aktualizowany wiodący polski serwis o tematyce historycznej istniejący w Internecie od 2004 roku. Oferuje swoim czytelnikom bezpłatne treści związane z historią, nauką, kulturą i sztuką. To jedno z największych i najbardziej wszechstronnych oraz wszechstronnych źródeł wiedzy o historii.

Te artykuły również mogą Cię zainteresować:
Znajdujące się w portalu artykuły nie zawsze prezentują opinie zgodne ze stanowiskiem całej redakcji. Zachęcamy do dyskusji nad treścią przeczytanych artykułów, by to zrobić wystarczy podać swój nick i wysłać komentarz. O naszych artykułach możesz także porozmawiać na naszym forum. Możesz także napisać własny artykuł i wysłać go na adres naszej redakcji.

1 komentarz

  1. Marek pisze:

    Gratulacje, dobra robota!

Zostaw własny komentarz