Wirtualne Targi Książki Empiku


Książki z autografami, premiery od blisko 40 wydawnictw, wirtualne spotkania z polskimi i zagranicznymi autorami na żywo oraz rabaty cenowe nawet do 65% – to wszystko czeka na fanów książek w dniach 20-26 maja w ramach pierwszych Wirtualnych Targów Książki organizowanych przez Empik. 

Wirtualne Targi Książki

 

Przez cały tydzień między 20 a 26 maja czytelnicy będą mogli w bezpiecznej przestrzeni zacisza domowego spotkać się z polskimi i zagranicznymi autorami, zakupić wyczekiwane tytuły w wersji papierowej lub cyfrowej, a nawet zdobyć autografy. Przy wirtualnych stoiskach wydawców dostępne będą specjalne okazje cenowe i rabaty sięgające nawet do 65%. Szczegółowy harmonogram będzie dostępny w przyszłym tygodniu na stronie: empik.com/wirtualne-targi-ksiazki.

Spotkania autorskie online

Podczas targów zaplanowano ponad 30 rozmów z autorami. Wśród gości można wymienić m.in. Martę Dymek, Andre Acimana, Reginę Brett, Piotra Szmidta (Tego Typa Mesa), Manuelę Gretkowską, Janinę Bąk, Adama Wajraka, Paulinę Młynarską, Grahama Mastertona, Alka Rogozińskiego, Marka Krajewskiego, Nelę Małą Reporterkę, Janusza Leona Wiśniewskiego, Brandona Mulla czy nagrodzonego Pulitzerem Andrew Seana Greera. W trakcie wydarzeń będzie można komentować i zadawać pytania, a przy wybranych – zdobyć książki z autografem autorów.

Rozmowy z pisarzami przyjmą dwie formy. Pierwszą będzie studio festiwalowe prowadzone na profilu Empik.com na Facebooku, w którym prowadzący spotkają się z wydawcami i autorami. To formuła znana z cyklu e-spotkań autorskich #premieraonline, które do tej pory przyciągnęły już ponad milion widzów. Drugą „sceną” targów będzie Instagram – transmisje na żywo, w ramach których dziennikarze literaccy przez konto Empiku na Instagramie będą łączyć się z popularnymi autorami, w tym z twórcami tytułów przedpremierowych, które będą w tej formule zapowiadane po raz pierwszy.

Targi dostępne dla wszystkich

Wszystkie wydarzenia w ramach Wirtualnych Targów Książki są ogólnodostępne, bezpłatne i nie wymagają wcześniejszych zapisów. By ułatwić udział w spotkaniach osobom niedosłyszącym, podczas rozmów w ramach studia festiwalowego zapewnione zostanie tłumaczenie na język migowy.

Te artykuły również mogą Cię zainteresować:
Znajdujące się w portalu artykuły nie zawsze prezentują opinie zgodne ze stanowiskiem całej redakcji. Zachęcamy do dyskusji nad treścią przeczytanych artykułów, by to zrobić wystarczy podać swój nick i wysłać komentarz. O naszych artykułach możesz także porozmawiać na naszym forum. Możesz także napisać własny artykuł i wysłać go na adres naszej redakcji.

Zostaw własny komentarz