Kozacka miłość. Poznaj streszczenie i godziny emisji odcinków 11-20 kostiumowej telenoweli w TVP


Kozacka miłość to rosyjsko-ukraiński serial kostiumowy osadzony w realiach na przełomie XIX i XX wieku. Serial można oglądać na TVP2. Odcinki produkcji są obecnie nadawane od poniedziałku do piątku o godz. 18:45, trwają ok. 45 minut. 

Kozacka miłość / fot. TVP

Kozacka miłość odcinek 11
(wtorek, 15 grudnia, godz. 18:45 TVP2)

Grigorij wynajmuje płatnego zabójcę, który ma rozprawić się z Koźmą. Waśka jednak uprzedza go o zagrożeniu. Pod nieobecność Kolewanowa Ignatij sprowadza do domu swoją utrzymankę Anfisę. Poleca służbie, by wszyscy traktowali ją jak panią. Bogdan wdaje się w bójkę ze Stiepanem. Grigorij i Marysia domyślają się, że to sprawka Fiodora. W domu Sotników coraz częściej wybuchają spory i atmosfera staje się nerwowa. Stan zdrowia Olgi pogarsza się. Lekarz zaleca chorej jak najszybszy wyjazd z miasta.

Kozacka miłość odcinek 12
(środa, 16 grudnia, godz. 18:45 TVP2)

Fiodor zapewnia Bogdana, że nic się nie zmieniło i Marysia wciąż go kocha. Tymczasem ona zarządza pilną przeprowadzkę do nowego domu. Kolewanow udziela pomocy rodzicom Alony. Bogatemu kupcowi nie udaje się jednak zdobyć przychylności dziewczyny. Ilja i Olga przyjeżdżają do stanicy, gdzie trwa świętowanie zasiedlin.

Cena wolności odcinek 13
(czwartek, 17 grudnia, godz. 18:45 TVP2)

Podczas uczty Marysia stara się wzbudzić w Stiepanie zazdrość. Gdy zauważa, że mąż jest obrażony, wyprasza gości z domu. Niebawem Koźma słyszy, jak dziewczyna i Sotnik życzą mu śmierci. Czym prędzej wyjeżdża ze stanicy. Fiodor namawia Bogdana, żeby rozprawił się ze Stiepanem. Tymczasem Ilja zostawia Olgę w domu Sotnika. Sam rusza do Francji, by odnaleźć Kolewanowa.

Cena wolności odcinek 14
(piątek, 18 grudnia, godz. 18:45 TVP2)

Bogdan próbuje dowiedzieć się, co naprawdę łączy Stiepana i Marysię. Wypytuje o młodą parę Lubaszę. Szybko wpada jej w oko. Nikoła i Olga odkrywają, jak wiele ich łączy. Marysia i Wasylij starają się odnaleźć Koźmę.

Cena wolności odcinek 15
(poniedziałek, 21 grudnia, godz. 18:45 TVP2)

Fioror w rozmowie z Bogdanem próbuje oczernić Stiepana. W efekcie dochodzi do bójki. Cała stanica jest przeciwko mężowi Marysi. Tymczasem on proponuje dziewczynie wyjazd do miasta. Chce, by poznała jego rodziców. Ona boi się jednak, że w ten sposób jej oszustwo wyjdzie na jaw. Przekonuje ukochanego, by odłożyli wizytę na później. Tymczasem matka Alony cieszy się, że ojciec i matka Stiepana stracili cały majątek. Nie zamierza się z nimi godzić. Wasilij zaczyna pracować jako pomocnik u karczmarza.

Kozacka miłość odcinek 16
(wtorek, 22 grudnia, godz. 18:45 TVP2)

Nocą Marysia zjawia się u Bogdana. Sugeruje, że może odwzajemnić jego uczucia. Daje zakochanemu mężczyźnie nadzieję, by nakłonić go do pojednania ze Stiepanem. Lubasza zwraca się o pomoc do Serafima. Dostaje eliksir miłości. Zioła mają pomóc jej i Marysi w zdobyciu przychylności wybranków. W trakcie przejażdżki z Nikołą Olga nagle traci przytomność. W okolicy zaczyna grasować rozbójnik, który napada na bogaczy. Zdobytymi łupami dzieli się z biednymi.

Kozacka miłość odcinek 17
(środa, 23 grudnia, godz. 18:45 TVP2)

Ignatij pomaga Kolewanowowi oszukiwać Ilię. Dba, by mu się to opłaciło. Tymczasem kupiec wciąż usilnie stara się zdobyć względy Alony. Stiepan prosi Nikołę, by przekazał list jego rodzicom. Marysia jednak niweczy jego plany. Nikoła przyrzeka ojcu, że nie zdradzi się ze swoimi uczuciami wobec Olgi. Dziewczynę jednak prześladuje Fiodor. Zrozpaczona Rogożyna pisze do brata, prosząc, by zabrał ją ze stanicy. Grigorij wysyła synów w step na poszukiwania rozbójnika.

Kozacka miłość odcinek 18
(poniedziałek, 28 grudnia, godz. 18:45 TVP2)

Ataman przesłuchuje Timofieja Srokę, który jest podejrzewany o kradzież. Marysia zauważa, że Olga interesuje się jej mężem. Grozi dziewczynie, która postanawia opuścić dom Sotników. Nikoła przekazuje Katji pieniądze, które mają rozwiązać problemy z mieszkaniem i dokumentami. Tichon kłóci się z żoną. Zarzuca jej, że sprzedała córkę. Awanturę słyszy Nikoła.

Kozacka miłość odcinek 19
(wtorek, 29 grudnia, godz. 18:45 TVP2)

Rodzice Alony przyjeżdżają do Konstatnynowa. Odkrywają, że córka została utrzymanką Kolewanowa. Stiepan pogodził się już z losem i przyzwyczaja się do myśli, że spędzi życie u boku Marysi. W tym czasie jednak do stanicy powraca Wasia. Grigorija niepokoi zażyłość Nikoły i Olgi. Postanawia wysłać syna do miasta. Fiodor buntuje się przeciwko ojcu i nadal prześladuje dziewczynę.

Kozacka miłość odcinek 20
(środa, 30 grudnia, godz. 18:45 TVP2)

Ataman przesłuchuje Timofieja Srokę, który jest podejrzewany o kradzież. Marysia zauważa, że Olga interesuje się jej mężem. Grozi dziewczynie, która postanawia opuścić dom Sotników. Nikoła przekazuje Katji pieniądze, które mają rozwiązać problemy z mieszkaniem i dokumentami. Tichon kłóci się z żoną. Zarzuca jej, że sprzedała córkę. Awanturę słyszy Nikoła.

Streszczenie odcinków 21-30 dostępne jest tutaj.

Te artykuły również mogą Cię zainteresować:
Znajdujące się w portalu artykuły nie zawsze prezentują opinie zgodne ze stanowiskiem całej redakcji. Zachęcamy do dyskusji nad treścią przeczytanych artykułów, by to zrobić wystarczy podać swój nick i wysłać komentarz. O naszych artykułach możesz także porozmawiać na naszym forum. Możesz także napisać własny artykuł i wysłać go na adres naszej redakcji.

Zostaw własny komentarz