Kozacka miłość. Poznaj streszczenie i godziny emisji odcinków 21-30 kostiumowej telenoweli w TVP


Kozacka miłość to rosyjsko-ukraiński serial kostiumowy osadzony w realiach na przełomie XIX i XX wieku. Serial można oglądać na TVP2. Odcinki produkcji są obecnie nadawane od poniedziałku do piątku o godz. 18:45, trwają ok. 45 minut. 

Kozacka miłość / fot. TVP

Kozacka miłość odcinek 21
(poniedziałek, 4 stycznia, godz. 18:45 TVP2)

Pankow oskarża Jekatierinę o kradzież. Dziewczyna trafia na posterunek, gdzie policjanci odbierają jej pieniądze. Nieznajomy pomaga Timofiejowi uciec z konwoju. Kolewanow udaje, że zbankrutował. Udaje mu się zyskać współczucie Alony. Zazdrosny Ignatij grozi Anfisie, że wyrzuci ją z domu. Dziewczyna nie boi się jednak o swój los. Dobrze wie o mrocznych sprawkach swojego kochanka.

Kozacka miłość odcinek 22
(wtorek, 5 stycznia, godz. 18:45 TVP2)

Bogdan i Fiodor dostrzegają Marysię, która wychodzi od Serafima. Sotnik zaczyna szantażować siostrę. Tymczasem ataman próbuje wyswatać go z Oksaną. Grigorij z radością przystaje na jego propozycję. Sam Fiodor jest jednak przeciwny temu małżeństwu. Woli związać się z Olgą. Kolewanow podejrzewa Zosię o szpiegowanie. Wyrzuca służącą z domu.

Kozacka miłość odcinek 23
(środa, 6 stycznia, godz. 18:45 TVP2)

Matka Alony chce umieścić męża w szpitalu psychiatrycznym. Tymczasem Kolewanow przedstawia dziewczynie nową pokojówkę. Służąca ma donosić mu o każdym jej kroku. Zosi udaje się przekazać Alonie liścik. Fiodor, próbując zwrócić na siebie uwagę Olgi, skacze do jeziora. Przerażona dziewczyna stara się go ratować. Timofiej kradnie należącą do kobiet ze wsi bieliznę. Przed srogą karą ratuje go Stiepan.

Kozacka miłość odcinek 24
(czwartek, 7 stycznia, godz. 18:45 TVP2)

Kolewanow liczy, że nowa służąca nie tylko będzie szpiegować Alonę, ale też nie dopuści do tego, by dziewczyna kontaktowała się z kimkolwiek w mieście. Karasik wraca do Konstantynowa. Zostaje napadnięty przez rozbójników, Koźmę i Timofieja. Przerażony wyjawia wszystko, co wie o swoim przyjacielu i Alonie. Niebawem staje przed kupcem i próbuje się usprawiedliwić. Potem wraca do Rzeszowa. Prystaw ustala, kto dowiedział się o oszustwach Kolewanowa. Stara się go o wszystkim powiadomić.

Kozacka miłość odcinek 25
(piątek, 8 stycznia, godz. 18:45 TVP2)

Zosia przekazuje Alonie list z informacjami na temat Stiepana. Wie jednak, że Kolewanow zdołał zmienić nastawienie dziewczyny. Ataman za namową żony i córki proponuje Bogdanowi stanowisko pisarza w stanicy. Marysia chce ułatwić Oksanie zdobycie jego względów. W zamian chce, by dziewczyna pomogła jej pozbyć się Olgi. Tymczasem Nikoła i Fiodor przyznają, że obaj są zakochani w Rogożynie. Pankow na polecenie Prystawa ma jechać do Rzeszowa, by spotkać się z Kolewanowem i przekazać mu ważne informacje.

Kozacka miłość odcinek 26
(poniedziałek, 11 stycznia, godz. 18:45 TVP2)

Alona przypadkiem słyszy rozmowę Kolewanowa z Pankowem. W ten sposób poznaje prawdę. Bogdan jest wściekły, gdyż ostatecznie to Stiepan objął stanowisko pisarza. Ilja prosi Serafima, by kontynuował leczenie jego siostry. Proponuje mu pieniądze, ten jednak nie chce przyjąć zapłaty. Następnie Rogożyn, nie mając pojęcia o prawdziwych intencjach Fiodora, zleca mu opiekę nad Olgą. Jednocześnie żąda, by Nikoła zostawił ją w spokoju. Między braćmi znów dochodzi do kłótni.

Kozacka miłość odcinek 27
(wtorek, 12 stycznie, godz. 18:45 TVP2)

Karasik zabiera Alonę do siebie. Zamierza wykorzystać dziewczynę do swoich celów. Informuje ją, że Stiepan żyje i mieszka z Marysią w kozackiej stanicy. Warwara zgadza się nie doprowadzać do upadku rodziców Gruszyna. W zamian żąda ich milczenia. Po ucieczce Alony Kolewanow każe Łukerii zdobyć informacje o Zosi. Matka Oksany obiecuje pomóc jej w zdobyciu serca Fiodora.

Kozacka miłość odcinek 28
(środa, 13 stycznia, godz. 18:45 TVP2)

Marysia wraz z Oksaną chce skompromitować Olgę. Zamierzają namówić dziewczynę do włożenia męskiego stroju. Pankow aranżuje spotkanie Kolewanowa z Zosią. Kupiec zabiera jej listy adresowane do Alony. Fiodor dowiaduje się od właściciela karczmy, że na czele bandy rabusiów stoi Koźma. Tymczasem herszt daje Stiepanowi drogocenną broszę i prosi o przekazanie jej Katii. Alona, obawiając się Kolewanowa, zgadza się uciec z Karasikiem.

Kozacka miłość odcinek 29
(czwartek, 14 stycznia, godz. 18:45 TVP2)

Olga uświadamia sobie, że padła ofiarą intrygi Marysi. Przeprasza wszystkich i obiecuje, że niebawem wyjedzie. Timocha ukrywa się przed ścigającymi go Kozakami. Stiepan wywozi ukrytego w sianie zbiega ze stanicy. Marysia przypadkiem znajduje u męża kradzioną broszkę. W tajnej kryjówce bandytów wśród zrabowanych rzeczy Kozacy odkrywają zabawkę, którą Koźma zrobił kiedyś dla Marysi.

Kozacka miłość odcinek 30
(piątek, 15 stycznia, godz. 18:45 TVP2)

Stiepan obiecuje Oldze, że znajdzie bryczkę, która zawiezie ją do miasta. Gdy wspomina o tym żonie, ona oznajmia, że zajmie się tą sprawą. Tymczasem Grigorij informuje córkę, że Alona uciekła. Jest gotowy przyznać się do wszystkiego. Dziewczyna jednak nie zamierza pozwolić, żeby prawda wyszła na jaw. Przypadkowo popchnięty przez żonę Tichon uderza się w głowę i traci przytomność. Warwara boi się o jego życie. Bogdan próbuje zatrzymać zbiegłych katorżników. Z pomocą przychodzi mu Koźma.

Streszczenie odcinków 21-30 dostępne jest tutaj.

Czytaj także:

Te artykuły również mogą Cię zainteresować:
Znajdujące się w portalu artykuły nie zawsze prezentują opinie zgodne ze stanowiskiem całej redakcji. Zachęcamy do dyskusji nad treścią przeczytanych artykułów, by to zrobić wystarczy podać swój nick i wysłać komentarz. O naszych artykułach możesz także porozmawiać na naszym forum. Możesz także napisać własny artykuł i wysłać go na adres naszej redakcji.

2 komentarze

  1. Anonim pisze:

    Jest ciekawy

  2. Polak pisze:

    Wspaniały świat oparty na prawdziwych prawosławnych wartościach chrześcijańskich unicestwiony przez żydowsko-polską rewoltę 1917 roku. Kraina mlekiem i miodem płynąca zamieniona w latach 30 w obóz godowej zagłady przez I sekretarza ukraińskiej partii komunistycznej Polaka Stanisława Kosiora. Wybacz nam Ruś naszą nienawiść do ciebie.

Zostaw własny komentarz