Nebuchadnezzar. Zostań władcą Babilonii w nowej grze PC


Nebuchadnezzar to ekonomiczna strategia polegająca na rozbudowie miasta. Można ją śmiało nazwać kontynuacją takich kultowych gier jak Faraon i Zeus: Pana Olimpu.

Nebuchadnezzar to klasyczna izometryczna gra polegająca na budowie miasta. Tytułowy Nabuchodonozor to imię jakie nosiło czterech władców Babilonii. Jednym z nich był Nabuchodonozor II, który wsławił się polityką podbojów oraz rozbudową Babilonu. To za jego panowania w mieście zostały wzniesione takie słynne budowle jak wiszące ogrody Semiramidy lub Brama Isztar. Dzięki tej grze gracz będzie mógł niczym Nabuchodonozor stać się wielkim budowniczym starożytnego miasta. Przy okazji gracze mogą poznać tajemniczą historię i kulturę starożytnej Mezopotamii.

Czytaj takżePremiery gier historycznych w 2021 roku. Zapowiedzi i terminy

Nebuchadnezzar. Trailer

Nebuchadnezzar. Zrzuty ekranu

Premiera: luty 2021
Gatunek: strategia, ekonomiczna
Platformy: PC
Producent: Nepos Games
Wydawca: Nepos Games

Te artykuły również mogą Cię zainteresować:
Znajdujące się w portalu artykuły nie zawsze prezentują opinie zgodne ze stanowiskiem całej redakcji. Zachęcamy do dyskusji nad treścią przeczytanych artykułów, by to zrobić wystarczy podać swój nick i wysłać komentarz. O naszych artykułach możesz także porozmawiać na naszym forum. Możesz także napisać własny artykuł i wysłać go na adres naszej redakcji.

Zostaw własny komentarz