Gra Hellish Quart. Symulator Wołodyjowskiego na PC


Hellish Quart to symulator walki na szablę, którego akcja rozgrywa się w XVII-wiecznej Polsce. Gracze dzięki realistycznemu systemowi walki będą mogli toczyć boje godne pojedynku pułkownika Wołodyjowskiego z Kmicicem.

Hellish Quart to historyczna bijatyka, w której można toczyć walki na szable, miecze i inną broń białą. Akcja przenosi graczy do XVII-wiecznej Polski. Do wyboru będzie kilka postaci, w tym polski szlachcic oraz kozak zaporoskich. Autorzy gry kładą ogromny nacisk nie tylko na realizm historyczny, ale także na mechanikę rozgrywki. Ma w jak największym stopniu odzwierciedlać fizykę prawdziwych pojedynków. Przed graczami zatem spore wyzwanie zręcznościowe. Ale może najlepsi z nich usłyszą od przeciwników słynne - Kończ waść, wstydu oszczędź!

Modele postaci zostały wykonane przy użyciu zeskanowanych w 3D ubrań, wzorowanych na XVII-wiecznej modzie, a kampania dla jednego gracza będzie mocno osadzona w realiach Rzeczpospolitej Obojga Narodów. Będzie można toczyć walki z kozakami zaporoskimi, polskimi husarzami, tatarami krymskimi, szwedzkimi rajtarami, tureckimi janczarzami, francuskimi muszkieterami i nie tylko. Dodatkowo atutem gry ma być także ludowa muzyka.

Można rzec, że gdyby dziś żył Wołodyjowski to na pewno chciałby zagrać w Hellish Quart.

Czytaj takżePremiery gier historycznych w 2021 roku. Zapowiedzi i terminy

Hellish Quart. Trailer

Hellish Quart. Zrzuty ekranu

Premiera: luty 2021
Gatunek: symulator, akcja
Platformy: PC
Producent: Kubold
Wydawca: Kubold

Te artykuły również mogą Cię zainteresować:
Znajdujące się w portalu artykuły nie zawsze prezentują opinie zgodne ze stanowiskiem całej redakcji. Zachęcamy do dyskusji nad treścią przeczytanych artykułów, by to zrobić wystarczy podać swój nick i wysłać komentarz. O naszych artykułach możesz także porozmawiać na naszym forum. Możesz także napisać własny artykuł i wysłać go na adres naszej redakcji.

Zostaw własny komentarz