Rustler. Grand Theft Horse w średniowieczu


Rustler to szalona gra akcji osadzona w realiach średniowiecza. Jej styl nawiązuje do drugiej części GTA, stąd produkcja ma też drugą nazwę, czyli Grand Theft Horse.

Jutsu Games to polskie studio, które stoi za średniowieczną grą akcji Rustler. Gra nawiązuje do GTA2. Młodsi gracze mogą nie pamiętać, ale druga odsłona tego słynnego cyklu właśnie wyglądała w sposób podobny do Rustlera. Z tą różnicą, że w grze polskiego studia zamiast samochodów kradnie się konie.

Gra zawiera mnóstwo pop kulturowych nawiązań i masę humoru. Wystarczy powiedzieć, że główny bohater nie ma nawet imienia, bo jego rodzice byli zbyt leniwi by mu je nadać. Gracza czeka także spotkanie ze słynnym czarnym rycerzem znanym z Monty Pythona. Takich atrakcji w Rustlerze jest znacznie więcej.

Czytaj takżePremiery gier historycznych w 2021 roku. Zapowiedzi i terminy

Rustler. Trailer

Rustler. Zrzuty ekranu

Premiera: luty 2021
Gatunek: akcja, przygodowa, RPG
Platformy: PC
Producent: Jutsu Games
Wydawca: Games Operators

Te artykuły również mogą Cię zainteresować:
Znajdujące się w portalu artykuły nie zawsze prezentują opinie zgodne ze stanowiskiem całej redakcji. Zachęcamy do dyskusji nad treścią przeczytanych artykułów, by to zrobić wystarczy podać swój nick i wysłać komentarz. O naszych artykułach możesz także porozmawiać na naszym forum. Możesz także napisać własny artykuł i wysłać go na adres naszej redakcji.

Zostaw własny komentarz