Okręty podwodne już dostępne w World of Warships


Gracze World of Warships niemalże od premiery gry marzyli o możliwości toczenia bitew przy wykorzystaniu okrętów podwodnych. Teraz ich marzenie zostało spełnione. Wargaming nareszcie wprowadził je do rozgrywki.

World of Warships to najpopularniejsza gra MMO o bitwach okrętów. Dzisiaj jej wydawca wprowadził do rozgrywki znaczącą aktualizacje. Najbardziej oczekiwaną zmianą jest pojawienie się okrętów podwodnych na wirtualnych morzach. Dodatkowo aktualizacja oferuje możliwość zbudowania nowego okrętu, powrót oczekiwanego USS Missouri oraz unikatową współpracę z Legend of the Galactic Heroes: Die Neue These, japońskim anime bazującym na popularnych powieściach science-fiction.

Okręty podwodne zmieniły kompletnie bitwy morskie w XX. Wieku i teraz uczynią to samo w World of Warships. Gracze mogą odkryć cały nowy świat pod powierzchnią sterując okrętami podwodnymi po raz pierwszy w publicznym teście. Delikatne, ale zabójcze, przynoszą ze sobą zupełnie nowe taktyki do gry, gdzie gracze operują na 4 głębokościach zanurzenia, spróbują akustycznych torped oraz sygnałów z sonarów. Niektóre pancerniki zostały wyposażone w uzbrojenie przeciwko nim, aby zmusić do wynurzenia, a wiele lekkich krążowników oraz niszczycieli może wypuścić bomby głębinowe. Gracze mogą zapoznać się okrętami podwodnymi z nimi w walkach kooperacyjnych oraz w nadchodzącym sezonie bitew rankingowych.

Wczesny dostęp do krążowników holenderskich powraca w aktualizacji 0.10.7. Teraz gracze mają możliwość zbudowania okrętu poziomu VIII De Zeven Provinciën w stoczni. Proces podzielony jest na 24 etapy. Ponadto specjalne wydarzenie oferuje nagrodę w postaci okolicznościowej flagi oraz kapitana Klaas Jenssena.

W tej aktualizacji pojawia się również współpraca ze znanym japońskim anime Legend of the Galactic Heroes: Die Neue These. Nagrano nowe głosy dla kapitanów, gracze będą mogli pokierować flotą pod dowództwem Reinhard von Lohengramm z Galactic Empire lub Yang Wen-li z Free Planets Alliance. Dodatkowo pojawią się tematyczne kamuflaże i wiele więcej.

Graczy ucieszy również powrót USS Missouri, teraz na poziomie IX. Ten ikoniczny okręt wieńczący II Wojnę Światową będzie dostępny za dublony w grze.

Te artykuły również mogą Cię zainteresować:
Znajdujące się w portalu artykuły nie zawsze prezentują opinie zgodne ze stanowiskiem całej redakcji. Zachęcamy do dyskusji nad treścią przeczytanych artykułów, by to zrobić wystarczy podać swój nick i wysłać komentarz. O naszych artykułach możesz także porozmawiać na naszym forum. Możesz także napisać własny artykuł i wysłać go na adres naszej redakcji.

1 komentarz

  1. paweł pisze:

    17 wrzesnia kto chce zagrac wg na nosie niech nie gra.kto jest za niech do kogo się da wysyła to powiadomienie.chodzi o to,zeby pokazac wg ‚ze nie my jestesmy dla nich tylko oni dla nas

Zostaw własny komentarz