Netflix w Wadowicach kręci historyczny serial


W Spytkowicach w powiecie wadowickim Netflix realizuje zdjęcia do jednej ze swoich nowych produkcji. Będzie to serial historyczny osadzony w czasach Imperium Rzymskiego. 

Kadr z serialu Barbarians / netflix.com

Informacje o pojawieniu się w Spytkowicach ekipy Netflixa podała Gmina Spytkowice. Zdjęcia do serialu kręcone są od środy. Efekt pracy filmowców będzie można zobaczyć w przyszłym roku. Wiadomo jednak, że realizowany w Spytkowicach serial jest osadzony w czasach Imperium Rzymskiego.

Być może w Spytkowicach zdjęcia powstają do zapowiedzianej kontynuacji serialu Barbarians, który opowiada o germańskim plemieniu Cherusków i ich legendarnym wodzu Arminiuszu. Pierwszy sezon zakończył się porażką Rzymian w bitwie w Lesie Teutoburskim, co zatrzymało rzymską ekspansję w Germanii. Czas pokaże czy dalsze losy Arminiusza widzowie zobaczą na tle polskich plenerów.

Te artykuły również mogą Cię zainteresować:
Znajdujące się w portalu artykuły nie zawsze prezentują opinie zgodne ze stanowiskiem całej redakcji. Zachęcamy do dyskusji nad treścią przeczytanych artykułów, by to zrobić wystarczy podać swój nick i wysłać komentarz. O naszych artykułach możesz także porozmawiać na naszym forum. Możesz także napisać własny artykuł i wysłać go na adres naszej redakcji.

Zostaw własny komentarz