Tajemnice Marilyn Monroe: Nieznane nagrania wkrótce na Netflix


Tragiczna śmierć Marilyn Monroe od dziesiątek lat stanowi pożywkę dla plotek i teorii spiskowych, które często przyćmiewają spryt i talent artystki. W dokumencie wykorzystano niepublikowane wcześniej wywiady z bliskimi znajomymi filmowej ikony, by odtworzyć jej ostatnie tygodnie, dni i godziny. Pozwala to spojrzeć z nowej perspektywy na ostatnią noc wytwornego i skomplikowanego życia Marilyn. Premiera 27 kwietnia. Tylko na Netflix.

Więcej o filmach historycznych przeczytasz klikając na poniższą grafikę:

Te artykuły również mogą Cię zainteresować:
Znajdujące się w portalu artykuły nie zawsze prezentują opinie zgodne ze stanowiskiem całej redakcji. Zachęcamy do dyskusji nad treścią przeczytanych artykułów, by to zrobić wystarczy podać swój nick i wysłać komentarz. O naszych artykułach możesz także porozmawiać na naszym forum. Możesz także napisać własny artykuł i wysłać go na adres naszej redakcji.

2 komentarze

  1. Anonim pisze:

    Ciekawe jak relacje z Kennedym pokażą 😉

    • Łukasz pisze:

      Obawiam się, że dokument będzie powielał plotki na temat śmierci aktorki, ale dokument nie przybliży nam tego, co było wsteczną przyczyną śmierci Marilyn Monroe. Osobiście czekam bardziej na film Blondie, chociaż też mam obawy o to by nie została przedstawiona tylko jako seksualny obiekt pożądania.

Zostaw własny komentarz