Ponad 390 tys. użytkowników i 780 tys. odsłon historia.org.pl w sierpniu 2023


W sierpniu 2023 r., portal historia.org.pl zanotował imponującą liczbę 391 266 odwiedzin użytkowników, które przełożyły się na aż 785 036 odsłon. To dynamiczny wzrost o ok. 60% w stosunku do tego samego okresu poprzedniego roku. Te znakomite statystyki podkreślają niesłabnące zainteresowanie historią wśród Polaków oraz zaufanie, jakim obdarzają nasz portal w poszukiwaniu rzetelnej wiedzy.

Statystyki portalu historia.org.pl w sierpniu 2023

Statystyki portalu historia.org.pl w sierpniu 2023 wg Google Analytics

  • Całkowita liczba użytkowników: 391 266
  • Sesje: 530 016
  • Odsłony: 785 036

W przypadku liczby uu to wynik wyższy o 60,6% w porównaniu z sierpniem 2022 r. (243 627 użytkowników). Natomiast w liczbie odsłon wynik jest wyższy o 57,62% w porównaniu z sierpniem 2022 r. (498 055 odsłon).

Więcej naszych statystyk znajdziesz tutaj.

Dla czytelników

Warto dodać, że naszych artykułów i galerii ze zdjęciami nie dzielimy na podstronyby w ten sposób zwiększać statystykę odsłon. Naszym priorytetem jest dostarczanie wartościowych treści w przejrzysty sposób.

Chcemy serdecznie podziękować Wam, drodzy czytelnicy, za to, że w poszukiwaniu rzetelnej wiedzy historycznej wybieracie historia.org.pl. Nasz sukces buduje się nie tylko na liczbie odwiedzin, ale przede wszystkim na treściach, które w ciekawy i zrozumiały sposób opowiadają o historii. Dlatego dziękujemy także naszym autorom - to dzięki nim historia.org.pl żyje i rozwija się.

Dla reklamodawców

Jeżeli pragniecie dotrzeć ze swoją marką do zaangażowanych czytelników, zachęcamy do skorzystania z naszej oferty reklamowej. Kliknij tutaj, by poznać jej szczegóły. Zapewniamy indywidualne podejście do każdego partnera oraz skrojone na miarę rozwiązania reklamowe.

Portal historia.org.pl

Historia.org.pl - to codziennie aktualizowany wiodący polski serwis o tematyce historycznej istniejący w Internecie od 2004 roku. Oferuje swoim czytelnikom bezpłatne treści związane z historią, nauką, kulturą, sztuką i uzbrojeniem. To jedno z największych i najbardziej wszechstronnych źródeł wiedzy o polskiej historii.

Dołącz do nas w mediach społecznościowych

Śledź nasze profile na Facebooku, Twitterze i Instagramie, aby być na bieżąco z najnowszymi wiadomościami, ciekawostkami i interaktywnymi dyskusjami na temat historii.

Zobacz także:

Te artykuły również mogą Cię zainteresować:
Znajdujące się w portalu artykuły nie zawsze prezentują opinie zgodne ze stanowiskiem całej redakcji. Zachęcamy do dyskusji nad treścią przeczytanych artykułów, by to zrobić wystarczy podać swój nick i wysłać komentarz. O naszych artykułach możesz także porozmawiać na naszym forum. Możesz także napisać własny artykuł i wysłać go na adres naszej redakcji.

Zostaw własny komentarz