Ponad 398 tys. użytkowników i 744 tys. odsłon historia.org.pl w październiku 2023


W październiku 2023 r., portal historia.org.pl zanotował imponującą liczbę 398 552 odwiedzin użytkowników, które przełożyły się na aż 744 201 odsłon. To wzrost o ok. 0,5% w stosunku do tego samego okresu poprzedniego roku. Te statystyki podkreślają niesłabnące zainteresowanie historią wśród Polaków oraz zaufanie, jakim obdarzają nasz portal w poszukiwaniu rzetelnej wiedzy.

Statystyki portalu historia.org.pl w październiku 2023

Statystyki portalu historia.org.pl w październiku 2023 wg Google Analytics

  • Całkowita liczba użytkowników: 398 552
  • Sesje: 524 679
  • Odsłony: 744 201

W przypadku liczby użytkowników to wynik wyższy o 4,50% w porównaniu z październikiem 2022 r. (381 243 użytkowników). Natomiast w liczbie odsłon wynik jest wyższy o 9,5% w porównaniu z październikiem 2022 r. (679 779 odsłon). To jednocześnie 0,91% więcej użytkowników i -1% mniej odsłon niż miesiąc wcześniej. To także trzeci miesiąc z rzędu, w którym miesięczna liczba odsłon portalu przekracza 740 tys.

Więcej naszych statystyk znajdziesz tutaj.

Zasięgi na Twitterze (X)

 

W tym czasie wygenerowaliśmy jednocześnie 2,5 mln zasięgów na Twitterze (wg danych z analytics.twitter.com).

Dla czytelników

Warto dodać, że naszych artykułów i galerii ze zdjęciami nie dzielimy na podstronyby w ten sposób zwiększać statystykę odsłon. Naszym priorytetem jest dostarczanie wartościowych treści w przejrzysty sposób.

Chcemy serdecznie podziękować Wam, drodzy czytelnicy, za to, że w poszukiwaniu rzetelnej wiedzy historycznej wybieracie historia.org.pl. Nasz sukces buduje się nie tylko na liczbie odwiedzin, ale przede wszystkim na treściach, które w ciekawy i zrozumiały sposób opowiadają o historii. Dlatego dziękujemy także naszym autorom - to dzięki nim historia.org.pl żyje i rozwija się.

Dla reklamodawców

Jeżeli pragniecie dotrzeć ze swoją marką do zaangażowanych czytelników, zachęcamy do skorzystania z naszej oferty reklamowej. Kliknij tutaj, by poznać jej szczegóły. Zapewniamy indywidualne podejście do każdego partnera oraz skrojone na miarę rozwiązania reklamowe. Oferujemy zarówno klasyczną reklamę w postaci ekspozycji banerów czy też poprzez tworzenie unikatowych treści związanych z publikacjami, produktami lub wydarzeniami.

Portal historia.org.pl

Historia.org.pl - to codziennie aktualizowany wiodący polski serwis o tematyce historycznej istniejący w Internecie od 2004 roku. Oferuje swoim czytelnikom bezpłatne treści związane z historią, nauką, kulturą, sztuką i uzbrojeniem. To jedno z największych i najbardziej wszechstronnych źródeł wiedzy o polskiej historii.

Dołącz do nas w mediach społecznościowych

Śledź nasze profile na Facebooku, Twitterze i Instagramie, aby być na bieżąco z najnowszymi wiadomościami, ciekawostkami i interaktywnymi dyskusjami na temat historii.

Zobacz także:

Te artykuły również mogą Cię zainteresować:
Znajdujące się w portalu artykuły nie zawsze prezentują opinie zgodne ze stanowiskiem całej redakcji. Zachęcamy do dyskusji nad treścią przeczytanych artykułów, by to zrobić wystarczy podać swój nick i wysłać komentarz. O naszych artykułach możesz także porozmawiać na naszym forum. Możesz także napisać własny artykuł i wysłać go na adres naszej redakcji.

Zostaw własny komentarz