Ponad 284 tys. użytkowników i 577 tys. odsłon historia.org.pl w listopadzie 2023


W listopadzie 2023 r., portal historia.org.pl zanotował imponującą liczbę 284 184 odwiedzin użytkowników, które przełożyły się na aż 577 058 odsłon. Te statystyki podkreślają niesłabnące zainteresowanie historią wśród Polaków oraz zaufanie, jakim obdarzają nasz portal w poszukiwaniu rzetelnej wiedzy.

Statystyki portalu historia.org.pl w listopadzie 2023

  • Całkowita liczba użytkowników: 284 184
  • Sesje: 386 393
  • Odsłony: 577 058

Więcej naszych statystyk znajdziesz tutaj.

Zasięgi na Twitterze (X)

W tym czasie wygenerowaliśmy jednocześnie 2,8 mln zasięgów na Twitterze (wg danych z analytics.twitter.com).

Dla czytelników

Warto dodać, że naszych artykułów i galerii ze zdjęciami nie dzielimy na podstronyby w ten sposób zwiększać statystykę odsłon. Naszym priorytetem jest dostarczanie wartościowych treści w przejrzysty sposób.

Chcemy serdecznie podziękować Wam, drodzy czytelnicy, za to, że w poszukiwaniu rzetelnej wiedzy historycznej wybieracie historia.org.pl. Nasz sukces buduje się nie tylko na liczbie odwiedzin, ale przede wszystkim na treściach, które w ciekawy i zrozumiały sposób opowiadają o historii. Dlatego dziękujemy także naszym autorom - to dzięki nim historia.org.pl żyje i rozwija się.

Dla reklamodawców

Jeżeli pragniecie dotrzeć ze swoją marką do zaangażowanych czytelników, zachęcamy do skorzystania z naszej oferty reklamowej. Kliknij tutaj, by poznać jej szczegóły. Zapewniamy indywidualne podejście do każdego partnera oraz skrojone na miarę rozwiązania reklamowe. Oferujemy zarówno klasyczną reklamę w postaci ekspozycji banerów czy też poprzez tworzenie unikatowych treści związanych z publikacjami, produktami lub wydarzeniami.

Portal historia.org.pl

Historia.org.pl - to codziennie aktualizowany wiodący polski serwis o tematyce historycznej istniejący w Internecie od 2004 roku. Oferuje swoim czytelnikom bezpłatne treści związane z historią, nauką, kulturą, sztuką i uzbrojeniem. To jedno z największych i najbardziej wszechstronnych źródeł wiedzy o polskiej historii.

Dołącz do nas w mediach społecznościowych

Śledź nasze profile na Facebooku, Twitterze i Instagramie, aby być na bieżąco z najnowszymi wiadomościami, ciekawostkami i interaktywnymi dyskusjami na temat historii.

Zobacz także:

Te artykuły również mogą Cię zainteresować:
Znajdujące się w portalu artykuły nie zawsze prezentują opinie zgodne ze stanowiskiem całej redakcji. Zachęcamy do dyskusji nad treścią przeczytanych artykułów, by to zrobić wystarczy podać swój nick i wysłać komentarz. O naszych artykułach możesz także porozmawiać na naszym forum. Możesz także napisać własny artykuł i wysłać go na adres naszej redakcji.

Zostaw własny komentarz